Главная Агентствам О нас Контакты Партнеры Фотографии

Погода

Курс валют

Курсы наличного обмена на сегодня

Актуальные туры

Туры во Львов из Одессы

Туры в США из Одессы

Туры по Украине из Одессы

Туры в Карпаты из Одессы

Туры в Индию из Одессы

Туры в Бали из Одессы

Туры в Таиланд из Одессы

Туры в Гоа из Одессы

Туры в Шри-Ланку из Одессы

Туры в Египет из Одессы

Туры в Израиль из Одессы

Туры в ОАЭ из Одессы

Туры в Грузию из Одессы

Горящие туры из Одессы

Что привезти из Грузии в подарок?

Когда начинается сезон и лучше ехать отдыхать в Грецию?

Где в Турции лучшие пляжи?

6 днів у зимових Карпатах

Засніжені гори, забави, замки, вина, термальні басейни, водоспади, давні храми; все найкраще, що є в зимових горах чекає на Вас у турі

Тур-відпустка “6 днів у зимових Карпатах”

(6 днів /5 ночей)

1 день: виїзд зі Львова (08:00) –  Пилипець (обід, огляд водоспаду Шипіт, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба) — Берегівське вулканічне  низькогір’я (дегустація вина) — Берегівський р-н (вечеря та ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) — Лумшори (купання в чанах) — Берегівський р-н. (повернення в садиби).

3 день: сніданко-обід і виїзд (08:00) — санаторій Карпати (огляд палацу Шенборона) - Мукачево (екскурсія замком Паланок та обід) — Косино (купання в термальному басейні) —  Берегівський р-н. (повернення в садиби).

4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Іза (оленяча ферма та виставка-продаж виробів з лози та дегустація сиру) – Велятино (купання в термальному басейні) - Крайниково (огляд храму та обід) - Ділове (огляд центру Європи) – Верховина (поселення в гуцульські садиби зеленого туризму о 20:00, вечеря).

5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”, гуцульські майстер-класи в хаті-стаї) – Криворівня (огляд гуцульської церкви та хати-ґражди) – Верхній Ясенів (обід) – Верховина (вільний час та вечеря, Гуцульська Забава).

6 день: сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, вільний час) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами)  – Львів (повернення до 22:00).

Увага!!! Взимку, за несприятливих погодніх умов (ожеледиця, сильні снігопади, погана видимість тощо) купання в чанах в с. Лумшори може бути змінене на купання в нових термальних комплексах - “Жайворонок” у м. Берегово (вартість: 150 грн. за 2 год. з особи) або “Золота гора” у с. Барвінок біля Ужгорода (вартість: 200 грн. за 2 год. з особи).

Вартість туру: 2700 грн.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (5 ночей), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, дегустації та обіди.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустацій сиру та вина:

 • водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно;
 • підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 80 грн. в обидві сторони, діти до 12 років - 60 грн. в обидві сторони.
 • дегустація вин: 60 грн./особа, екскурсія без споживання вина 30 грн./особа;
 • відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
 • купання в чанах: 120 грн/особа.
 • замок Шенборна: загальний – 15 грн., учні – 10 грн.;
 • Ужгородський замок: загальний – 35 грн., студентський – 25 грн., дитячий – 15 грн.;
 • Мукачівський замок: дорослі, студенти, пенсіонери - 40 грн., студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;
 • термальний басейн “Косино”: загальний – 350/315 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 40 грн.
 • оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський - 25 грн., школярі – 15 грн.;
 • дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 55 грн./особа.;
 • термальний басейн у Велятино: загальний – 150 грн., пенсіонери від 60 років  – 120 грн.; діти зростом до 140см. – 75 грн.
 • екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, пенсійний і студентський - 25 грн., діти - 15 грн.;
 • музей "Тіні забутих предків" - загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., дитячий - 10 грн.;
 • музей "Хата-стая" - загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., дитячий - 10 грн.;
 • музей “Гуцульська ґражда” (загальний, пенсіонери і студентський – 10 грн., діти – 5 грн.);
 • підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 75 грн. в обидві сторони.

Проживання:

1-2-3 ніч: затишні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з одними вигодами на 2-3 кімнати.

4-5 ніч: проживання відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з одними вигодами на 2-3 кімнати.

Харчування:

Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.

Обід у 1-й день — відбувається у кафе с. Пилипець. Вартість 85 грн/ос.

Вечеря у 1-й день - відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів. Пропоноване меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компот. Вартість 70 грн./особа.

Сніданок у 2-й день - відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (подібне на оладі), масло, хліб, кава/чай. Вартість 50 грн./особа.

Обід у 2-й день — відбувається  у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп "Левеш", на друге картопляне пюре з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 85 грн./особа.

Вечеря у 2-й день — відбувається у  садибах. Вартість 70 грн./особа.

Сніданок у 3-й день відбувається у  садибах. Вартість 50 грн./особа.

Обід у 3-й день — у місті Мукачево в ресторані “Анастасія” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше боб-левеш, на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 75 грн./особа.

Вечеря у 3-й день — відбувається в садибах сільського туризму. Пропоноване меню: курячий бульйон з чігою, торгоня з підливою, угорські солодощі та вино. Вартість 70 грн./особа.

Сніданок у 4-й день - відбувається в садибах сільського туризму, звичайний європейський. 50 грн./особа.

Обід в 4-й день – відбувається в Сокирниці в ресторані “Гостинний двір”. Меню: салат, на перше: солянка,  бістроган з макаронами, хліб, компот. Вартість 75 грн/особа.

Вечеря у 4-й день — відбувається у гуцульських оселях. Меню: кулеша з гуцульською смажкою (свіжиною), деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав. Вартість 85 грн./особа.

Сніданок у 5-й день – відбувається у гуцульських оселях. Меню: омлет, налисники з афенами (чорницями), канапки з сиром, чай/кава. Вартість 65 грн./особа.

Обід у 5-й день - в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля), гуцульський борщ, гуцульська кулеша з м’ясом, хліб, чай з трав. Вартість 75 грн./особа.

Вечеря у 5-й день — відбувається у гуцульських оселях. Пропоноване меню: салат з капусти, гуцульський борщ, картопля з м’ясом (жарке), квашений огірок, хліб, узвар. Вартість 85 грн./особа.

Сніданок у 6-й день — відбувається в гуцульських оселях. Меню: налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру,  яйця, чай/кава, хліб. Вартість 65 грн./особа.

Обід 6 день — відбудеться в кафе “Турист” в м. Яремча. Пропоноване меню: салат, борщ із пампушками, картопляне пюре, котлета, хліб, чай/кава. Вартість 85 грн./особа.