Главная Агентствам О нас Контакты Партнеры Фотографии

Погода

Курс валют

Курсы наличного обмена на сегодня

Актуальные туры

Горящие туры из Одессы

Туры на майские из Одессы

Туры в США из Одессы

Туры по Украине из Одессы

Туры в Карпаты из Одессы

Туры в Болгарию из Одессы

Туры в Хорватию из Одессы

Туры в Черногорию из Одессы

Туры в Испанию из Одессы

Туры в Италию из Одессы

Туры в Грецию из Одессы

Туры на Кипр из Одессы

Туры в Индию из Одессы

Туры в Бали из Одессы

Туры в Таиланд из Одессы

Туры в Гоа из Одессы

Туры во Вьетнам из Одессы

Туры в Шри-Ланку из Одессы

Туры в Египет из Одессы

Туры в Турцию из Одессы

Туры в Израиль из Одессы

Туры в ОАЭ из Одессы

Туры в Грузию из Одессы

Что привезти из Грузии в подарок?

Новогодние туры из Одессы

Рождественские туры из Одессы

Где в Турции лучшие пляжи?

Львовский Уикенд

Львiвський Уикенд

1 день

1 день. Виїзд з Одеси до Львова.

2 день. Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі.

Львівські канікули розпочинаються.

Почнемо знайомство з містом з автобусно-пішохідної екскурсія "Львів перлина Європи" - ми проїдемо вулицями, забудова яких проходила в часи правління "старенької" Австро-Угорщини - вул.Коперника з палацом Потоцьких, Картинна галерея, Оссолінеум (тепер бібліотека ім В.Стефаника), помпезний "Галицький Сейм" (в даний час - головний корпус Університету ім.І.Франка), Будинок Вчених. Також ми зможемо піднятися на Святоюрську площа, де нашому погляду стане головна святиня Української Греко-Католицької Церкви - бароковий собор св. Юра.

Високий замок - це найвища гора Львова, домінує над містом. гору називають колискою міста. Є кілька оглядових майданчиків. З верхньої побачимо Львів з висоти пташиного польоту.

Шевченківський гай - одна з найбільших перлин міста - Музей народної архітектури та побуту у Львові. Музей був створений за етнографічним принципом, у 1971 році, з метою порятунку пам'яток дерев'яної архітектури, предметів побуту і зразків народного мистецтва усіх історико-етнографічних груп Західної України, що сформувались наприкінці XIX - початку XX століття.

Обід в центрі міста.

Пішохідна екскурсія “Стародавній Львів”. Спочатку ми потрапляємо в легендарне серце Львова - пл. Ринок. Колись тут жили королі, князі, до 1939 р жваво велася торгівля, а сьогодні це музей під відкритим небом в 45 будинків різних кольорів, стилів і епох.

Оскільки у Львові завжди проживало багато представників різних національностей - це неодмінно відобразилося на його історії. Заглянемо ми і туди: древній Вірменський, строгий Русинський квартали і барвистий Єврейський квартал.

Далі наш маршрут слідує до найбільших архітектурних творіннь Львова - Латинська катедра, каплиця Боїмів, Домініканський собор, Успенський собор, Вірменська церква. Після чого, ми здійснимо променад по проспекту Свободи, починаючи від пам'ятника Адаму Міцкевичу. Ви зможете безкоштовно відвідати «Копальню кави» де побачите як добувають кавові зерна під землею, готують їх за спеціальними рецептами, а також зможете купити для себе справжньої львівської кави. Далі солодка сторіночка нашого міста «Майстерня шоколаду» - тут Вам продемонструють як виливають шоколадні вироби, а також купити різноманітні смаколики з шоколаду!

Ринок сувенірів «Вернісаж».

Факультативно -екскурсія в музей-пивоварню “Старгород”.

Трансфер до вокзалу.

Вартiсть:

Група 16+1: 470 грн/ос  + ж/д

Група 25+1: 365 грн/ос  + ж/д

Вартість туру включає: обід, пішохідна екскурсія “Стародавній Львів”, автобусно-пішохідна екскурсія “Львів перлина Європи”, трансфер, страхівка, услуги сопровождающего.

Вартість туру не включає: ж/д проезд Одесса - Львов – Одесса 550 грн./чел. (купе), вхідні квитки, факультативні програми, особисті витрати.