Главная Агентствам О нас Контакты Партнеры Фотографии

Погода

Курс валют

Курсы наличного обмена на сегодня

Актуальные туры

Горящие туры из Одессы

Туры на майские из Одессы

Туры в США из Одессы

Туры по Украине из Одессы

Туры в Карпаты из Одессы

Туры в Болгарию из Одессы

Туры в Хорватию из Одессы

Туры в Черногорию из Одессы

Туры в Испанию из Одессы

Туры в Италию из Одессы

Туры в Грецию из Одессы

Туры на Кипр из Одессы

Туры в Индию из Одессы

Туры в Бали из Одессы

Туры в Таиланд из Одессы

Туры в Гоа из Одессы

Туры во Вьетнам из Одессы

Туры в Шри-Ланку из Одессы

Туры в Египет из Одессы

Туры в Турцию из Одессы

Туры в Израиль из Одессы

Туры в ОАЭ из Одессы

Туры в Грузию из Одессы

Что привезти из Грузии в подарок?

Новогодние туры из Одессы

Рождественские туры из Одессы

Где в Турции лучшие пляжи?

Корпоратив. «Перлини Черкащини»

«Перлини Черкащини»

1 день. Зустріч групи в Черкасах. Обзорна екскурсія по місту. Вільний час на легкий сніданок  та  кофе.

09.00.Виїзд в Національний історико-культурний заповідник «Чигирин»

У підніжжя Богданової гори, в самому місті Чигирині відтворюються об’єкти історико-архітектурного комплексу «Резиденція Богдана Хмельницького», а саме: будинок гетьмана, військова канцелярія, курінь, скарбниця, штихель та інші приміщення. Окрім музейних об’єктів на території комплексу зведено ряд готелів з символічними для цієї місцевості назвами «Московське, шведське, польське та турецьке посольства».

Не залишить байдужими і церква Святих Петра та Павла, де поховані останки 263 козаків та жителів Чигирина, які було знайдені на кладовищі XVII століття. На самій Богдановій горі височить відомий пам’ятник Хмельницькому.

Далі Вас чекає бастіон Дорошенка, що витримав чимало, здавалося б, безнадійних облог, і відбивав лавини штурмів. Багато істориків думають, що цар боявся чигиринської твердині, тому що вона була ядром козацької держави; тому він зробив те, що через 98 років повторила Катерина II, знищивши, ні, не просто фортецю, а всяку надію на вистраждану державність нашого народу. Крізь бійниці цієї фортифікаційної споруди панорама Чигирина розкидається, як на долоні.

Невеличкий пеерїзд в с.Суботів. Колишній маєток Б. Хмельницького, там все і почалося - завжди цікаво подивитися на джерела. У 1653 р. на його замовлення та за його планом споруджено Іллінську церкву або ж храм Святого пророка Іллі, в стилі українського бароко та ренесансу, що у 1657 р. стала усипальницею гетьмана.

Обід в колоритній «Гетьманській корчмі».

Холодний Яр. Так називається місцевість, де ліси існували ще до Льодовикового періоду. Це одне з найбільших поселень скіфів на Україні, що займало понад 150га. Сьогодні в районі Холодного яру, де простягнулись дубово-ясеневі ліси, знайдено 8 тисяч скіфських курганів.

Мотронинський православний монастир, про який свого часу складалися легенди, де підземні ходи аж до Чигирина, та святі джерела, з яких мабуть пив та набирався сили сам Богдан Хмельницький. Наступна зупинка на хуторі Буда, де височіть тисячолітній дуб.  Дерево символічно названо в честь славетного козака, бо, як і сам Максим Залізняк, вистояло перед усіма ворогами. В 1000-літній дуб шість разів втрапляла блискавка, але дерево не тільки не загинуло,а навпаки, набралося сили та зміцніло. Повернення в Черкаси. Поселення в готель. Вечеря в ресторані. Театралізоване посвячення в козаки з «справжніми» козацькими грамотами та концертною програмою.

2 день.Сніданок. Виїзд на батьківщину Шевченка.

Садок вишневий біля хати... Це про будинок у с. Моринцях, де 9 березня 1814 року в сім’ї Григорія і Катерини Шевченків народився син Тарас. Обід.

У селі Будище зберігся будинок поміщика Енгельгардта, в якому нині оформлена музейна кімната Т.Г. Шевченка. Поряд – парк, у якому і досі шумлять віти велетенського дуба, в дуплі якого, за переказами, Тарас ховав свої малюнки.

Далі Ви побачите  колишню садибу Тарасових  батьків у с. Шевченковому, на території якої відкрито літературно-меморіальний музей Т.Г.Шевченка. Заповідник зустрічає гостей розмаїттям квітів, чудовими рушниками, п’янкими запахами любистку і м’яти, сумними очима святих зі старовинних ікон, перед якими майже два століття тому молилася про щасливу долю своїх дітей Катерина Шевченко. За кілька сот метрів під спеціальним накриттям – хата дяка Богородського, у якого малий Тарас навчався грамоти.

При можливості екскурсія в Корсунь – Шевченківський (палацовий комплекс – колишній маєток князів Лопухіних – Демидових). Переїзд до Черкас або Київа. Вільний час. Посадка на потяг.

Вартість: 1080 грн. + ж\д

В ціну включено: проїзд по заданому маршруту, страховка, послуги екскурсовода, проживання,харчування за програмою.

Додатково оплачуються: святкова программа "Посвячення в козаки",особисті витрати, вхідні квитки, ж\д проїзд

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього!