Главная Агентствам О нас Контакты Партнеры Фотографии

Погода

Курс валют

Курсы наличного обмена на сегодня

Актуальные туры

Горящие туры из Одессы

Туры на майские из Одессы

Туры в США из Одессы

Туры по Украине из Одессы

Туры в Карпаты из Одессы

Туры в Болгарию из Одессы

Туры в Хорватию из Одессы

Туры в Черногорию из Одессы

Туры в Испанию из Одессы

Туры в Италию из Одессы

Туры в Грецию из Одессы

Туры на Кипр из Одессы

Туры в Индию из Одессы

Туры в Бали из Одессы

Туры в Таиланд из Одессы

Туры в Гоа из Одессы

Туры во Вьетнам из Одессы

Туры в Шри-Ланку из Одессы

Туры в Египет из Одессы

Туры в Турцию из Одессы

Туры в Израиль из Одессы

Туры в ОАЭ из Одессы

Туры в Грузию из Одессы

Что привезти из Грузии в подарок?

Новогодние туры из Одессы

Рождественские туры из Одессы

Где в Турции лучшие пляжи?

«Ніжна і скромна – Волинь і Білорусія»

«Ніжна і скромна – Волинь і Білорусія»

Львів - Дубно - Рівне - Пінськ - Мінськ - Дудутки - Світ - Несвіж - Біловезька Пуща - Брест - Луцьк – Львів

 19.02.17; 20.03.17; 30.04.17 ТС; 29.05.17; 11.06.17

7 днів/6 ночей

ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

  День1.08:30 Для туристів, які прибувають на Львівський з. д. вокзал - трансфер на Термінал «А».~ 9:30 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».

Екскурсія «Дорога замків». Першим нас зустріне Замок князів Острозьких- Любомирських в Дубно. За стінами замку ми побачимо палац Острозьких і палац Любомирських, в якому збереглася ліпнина італійського майстра Д. Мерліні. Існує ціла система підвалів і підземних ходів. Далі нас чекає загадковий і таємничий Тараканівський форт - у минулому, шедевр інженерно військового мистецтва...

Транзитний нічліг біля українсько-білоруського кордону.

День 2. Сніданок . Виселення з готелю.

Переїзд до Мінська. Проходження українсько- білоруського кордону.

Екскурсія «Пінськ - столиця білоруського Полісся. Пінськ - це один з найбільших райцентрів Білорусі, і просто дуже цікаве, затишне і камерне місто. Пінськ є прикладом гармонії історії та архітектури. Приїзд до Мінська. Поселення в готель.Вільний час в Мінську. Пропонуємо відвідати екскурсію (початок о 22:00):

• «Вогнів нічних чарівність...» (дорослі - 230 грн., діти до 12 років - 210 грн.). Нас чекає Мінськ без денної суєти і столичного ритму, в оздобленні нічних вогнів і світла. Ось ми проходимо Проспект Переможців у вечірньому вбранні, далі нас зустрічають вогні вулиці Леніна, а за ним тихі бруковані вулички Троїцького передмістя і пам'ятний «Острів сліз» і перлина міста - будівля Національної бібліотеки, виконане у формі алмазу!

Повернення в готель. Ночівля.

 

День 3. Сніданок. Оглядова екскурсія «А тим часом у Мінську». Мінськ - старовинне місто, перші згадки про яке відносяться до 1067. Місто має багату історію, традиції, це скарбниця старих церков і соборів.

Ми відвідаємо найбільш цінні архітектурні пам'ятки міста: Кафедральний православний Свято-Духів собор і Кафедральний католицький собор Діви Марії, побачимо "Червоний" костел, найдавнішу вулицю Немиги, що починалася від дерево-фортеці - Мінського замку, і мальовниче Верхнє місто ...

Ми побуваємо на площі Свободи, де знаходитися ратуша, гостинний двір і, торгові ряди. Прогуляємося по Троїцькому передмістю, де вирувало життя міста позаминулого століття і куди сьогодні тягнуть гостей музеї, сувенірні лавки, затишні кафе і забавні скульптури

...Вільний час в Мінську. Пропонуємо відвідати екскурсію:

• «Народних майстрів творіння» (дорослі - 230 грн., діти до 12 років - 210 грн.). Подорож в Дудутки, музей старовинних ремесел і технологій, - живе дотик до культури і секретам старовинного ремесла білоруської землі. Безліч ремесел і промислів знайшло своє друге народження в руках дудутківських майстрів - зберігачів древніх білоруських традицій.

День 4. Сніданок. Вільний час в Мінську. Пропонуємо відвідати екскурсію:

• «Спадщина князів (середньовіччя) - Світ і Несвіж» (дорослі - 230 грн., діти до 12 років - 210 грн.). Мирський замок - об'єкт, включений до скарбниці ЮНЕСКО, сміливо можна назвати туристичною Меккою Білорусії. Вдале поєднання архітектурних стилів готики, бароко і ренесансу робить його одним з найбільш вражаючих замків в Європі. Неправильний чотирикутник - так виглядає замок здалеку. Несвіжський замок - старовинне гніздо могутніх магнатів Радзивілів, про багатство яких ходили легенди. Хоча кажуть, що в Несвіжі і досі лежать скарби, які поки ще залишаються незнайденими. Старий Несвіж з його парками, насипними бастіонами, могутнім замком - палацом, бароковими костелами сам є справжнім скарбом Білорусії. Повернення до Мінська.

 День 5. Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія «В рай для гурманів». Синковичі, де ми побачимо саму знамениту і вражаючу церкву-фортецю Білорусії, яка дійшла до нас практично без перебудов - церква св. Михайла. Потім вирушаємо до білоруського Версалю в містечко Ружани, де знаходяться руїни палацового комплексу Сапег, побудовані в стилі італійського бароко архітекторами з Флоренції.

Наступним нас зустріне Палац Пусловских в Косово - один з наймолодших і найкрасивіших пам'яток архітектури Білорусії. У палаці було понад 100 кімнат, і жодна з них не повторювала іншу, в ньому дванадцять веж і ціле море різних символів прив'язаних до часів року, місяців і знаків зодіаку.

Недалеко від палацу є будинок-музей Тадеуша Костюшко. Цей великий білорус, напевно, єдиний хто є національним героєм США, Білорусії, Литви, Польщі та почесний громадянин Франції.

У містечку Кам'янець, розташувалася оборонно-сторожова вежа - донжон з романтичною назвою «Біла вежа», яка була побудована ще в кінці 13 століття. Вежа стоїть на пагорбі, так що з її висоти метрів в 35 відмінно видно околиці.

Екскурсія «Західні» ворота Білорусії». Брест - місто чудової багатовікової історії, який не раз міняв свою державну приналежність. Головна визначна пам'ятка міста - Брестська фортеця, оборонні укріплення, якої були побудовані ще на початку 19 століття. Сьогодні тут розташований музей, який розповідає про появу цієї споруди. На території комплексу знаходяться музей оборони фортеці, скульптурні композиції, каземати, порохові погреби. Ще одна гордість міста - центральна пішохідна вулиця - вулиця Радянська, в значній мірі відновлена і дає уявлення про її первісний вигляд. А на заході тут ми можемо помилуватися щоденною церемонією запалювання ретро - ліхтарів ліхтарником у формі петровських часів. Поселення в готель. Вільний час.

День 6. Сніданок. Вільний час в Бресті. Пропонуємо відвідати екскурсію :

• «І оживуть тут казки» (дорослі - 230 грн., діти до 12 років - 210 грн.). Біловезька Пуща - одна з найвідоміших пам'яток Білорусі, первісний лісовий масив, вражаючий своєю площею (500 тис. км2). Якщо вірити, що дерева можуть зберігати пам'ять про події старовини, то можна тільки уявити, свідком якої кількості подій був цей ліс. Адже самим «молодшим» деревам - більше сотні років, а «старожили» підбираються до ювілею 600 років. Майже відразу біля входу знаходиться музей природи, а далі прямуємо до вольєрів, стежка вздовж яких, тягнеться аж на два кілометри! А тепер їдемо в садибу Діда Мороза. Вхід на територію маєтку охороняють Дуб-Дубович і В'яз-В'язович, на території садиби росте, як заявляють в парку, найвища в Європі 40 -метрова ялина , якій 120 років. Її прикрашає безліч лампочок , а в Новий Рік навколо неї водять хороводи. А ще тут є галявина, де навколо багаття встановлені скульптури Дванадцяти Місяців. Якщо підійти до скульптури, що символізує місяць народження, і прошепотіти заповітне бажання, то місяць допоможе його виконати!

Виїзд. Проходження білорусько-українського кордону.

Приїзд в Луцьк. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

 День7. Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія «Моє приємне відкриття - Луцьк». Луцьк - одне з найдавніших українських міст, столиця Галицько - Волинського князівства і просто дивовижне місто. Головна визначна пам'ятка міста - Луцький замок, або замок Любарта - один з найбільш добре збережених замків України. Це унікальний пам'ятник архітектури, стіни якого бережуть спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. Трохи пройшовши по мощеній вулиці, ми побачимо Кафедральний собор Петра і Павла. Недалеко від собору знаходиться будинок Косачів, де жила Леся Українка і Лютеранська кірха - церква німецьких колоністів ХХ ст. А в тихому провулку біля самої річки Стир розташувався химерний будиночок - місцевий «Будинок з химерами».

 17:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А».

Вартість туру - від 7800 грн.

ТС - травневі свята вартість туру - від 9380 грн.

Шановні Туристи, для замовлення туру, ПРОСИМО Вас, мати при собі Український паспорт або копію документу!

Для перетину кордону Україна - Білорусь з квітня 2017 року, потрібно мати ТІЛЬКИ ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ