Головна Агентствам Про нас Контакти Партнери

Ранчо дядюшки Бо

 

Ранчо дядюшки Бо

Ранчо Дядюшки Бо.Поселок Усатово, Одесса - « Ранчо Дядюшки Бо - Супер отдых  для всей семьи!Скотный двор,катание на бричках,санях и лошадях!Отличная  кухня!Много фото!» | отзывы  На ранчо дядюшки Бо  Куда сходить с ребёнком если вы в Одессе, - 4047327 - Кашалот

 

 

«Ранчо дядечка Бо» - це відпочинок у стилі кантрі в селі Нерубайське на мальовничому березі Хаджибеївського лиману, за 4 км від Одеси та 10 км від Чорного Моря. Гостям на Ранчо запропонують різноманітний відпочинок: верхові та упряжні прогулянки, екскурсії в катакомби, страви домашньої кухні, приготовлені на відкритому вогні, дегустацію у винному погрібці для дорослих, дитяче містечко, парковка.

Тут Вас привітно зустрінуть стильні ранчери в ковбойській амуніції та насамперед познайомлять із найважливішими обивателями «Ранчо» - з кіньми. Будь-хто охочий незалежно від віку, статі та ваги зможе себе відчути на висоті у прямому та переносному значенні. Досвідчені ковбої допоможуть зробити «перші кроки» верхової їзди на тренувальних манежах, супроводжують на верхових прогулянках до мальовничого берега Хаджибеївського лиману, покатають бричкою.

 

09:00 - Виїзд від школи на комфортабельному автобусі у бік с. Нерубайського.

10:00 - Прибуття на «Ранчо дядечка Бо».

Чаювання з баранками

Екскурсія по Ранчо. Вас зустрічають Ковбої, стайня, зелений майданчик, дворик свійських тварин.

Годування тварин на сільському дворику – 1 пакетик корму для тварин

Катання на конях верхи-2 коло

Катання на бричци – 1 коло

12.00 - 13.00 – Обід-курячий шашлик, картопля на мангалі, лаваш, напій (за бажанням - оплачується додатково – 210грн /дитячий, 310грн/дорослий))

Насолодитися відпочинком можна у «зелених альтанках», на верандах і, звичайно, в затишному дерев'яному «салуні». В інтер'єрі «салуна» використано атрибути сільського укладу, кінної та ковбойської тематики.

Екскурсія в Катакомби «Підземні лабіринти» - додатков -40грн/людина

15:00 - Виїзд додому.

 

Вартість :  750 грн

У вартість входить:

проїзд комфортабельним автобусом туристичного класу;  екскурсія по ранчо;

страховка;заїзд на бричці, чай з бубликами, пакетик корму для тварин.

Катання на конях верхи-2 коло,

Катання на бричци – 1 коло,

супровід представником компанії;

Оплата додатково:

обід (ДОРОСЛИЙ - 310 грн. - картопля на грилі, лаваш із сулугуні, свинячий шашлик, овочевий салат, напій).

ДИТЯЧИЙ - 210 грн. (шалычок курячий, дитячий кетчуп, лаваш, картопля, компот);

Екскурсія в Катакомби «Підземні лабіринти» - 40 грн/людина.