Главная Агентствам О нас Контакты Партнеры Фотографии

Погода

Курс валют

Курсы наличного обмена на сегодня

Актуальные туры

Горящие туры из Одессы

Туры на майские из Одессы

Туры в США из Одессы

Туры по Украине из Одессы

Туры в Карпаты из Одессы

Туры в Болгарию из Одессы

Туры в Хорватию из Одессы

Туры в Черногорию из Одессы

Туры в Испанию из Одессы

Туры в Италию из Одессы

Туры в Грецию из Одессы

Туры на Кипр из Одессы

Туры в Индию из Одессы

Туры в Бали из Одессы

Туры в Таиланд из Одессы

Туры в Гоа из Одессы

Туры во Вьетнам из Одессы

Туры в Шри-Ланку из Одессы

Туры в Египет из Одессы

Туры в Турцию из Одессы

Туры в Израиль из Одессы

Туры в ОАЭ из Одессы

Туры в Грузию из Одессы

Что привезти из Грузии в подарок?

Новогодние туры из Одессы

Рождественские туры из Одессы

Где в Турции лучшие пляжи?

Одеська резиденцiя Святого Миколая

ОДЕСЬКА РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Одеська область, Савранский район

с. Осички

 с 19.12.18 – 19.01.19 – щодня

19.12.18, 25.12.18, 14.01.19 святкові дати*

 

Збірні групи

грудень - 19, 22, 23, 25, 29, 30

січень - 5, 6, 12, 13, 14, 19

Дорогі друзі! Ви вже, напевно, знаєте, чому Святий Миколай вибрав для своєї резиденції саме Саврань в Одеській області? І знаєте, що це не він, а його ... вибрали? Колись дуже давно в селі була побудована дерев'яна церква і освячена на честь Святого Миколая. А тепер вгадайте, який день в житті і історії села Осички є головним? Звичайно, це його день народження. І святкують його ... 19 грудня.

Вже 3 роки ми Зустрічаемося зі Святим Миколаєм саме 19 грудня в с. Осички в Резиденції Святого Миколая. Резиденцію відвідали більше 2000 дорослих і дітей. Святий Миколай усіх зустрів, обігрів, роздав подарунки. Це було справжнє Свято. Діти з різних районів Одеської області змогли потрапити в маленьку казку, загадати заповітне бажання. А той, хто загадав бажання, зустрітися зі Святим Миколаєм ще раз, воно обов'язково  збудеться.

У новому зимовому сезоні 2018-2019 року ОДЕСЬКА РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ знову вітає усіх вас та запрошує у відвідини оселі Святого Миколая. На протязі усього року помічники Святого Миколая готувались до нових зустрічей з вами та придумали багато новинок і цікавинок.

ПРИЙМАЛЬНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ розташувалась у Савранському Будинку Культури.

ТРАПЕЗНА СВЯТОГО МИКОЛАЯ розташувалась у приміщенні Савранського технікуму.

Безпосередньо на території ОДЕСЬКОЇ РЕЗИДЕНЦІЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ на вас чекає достатньо новинок. Більшість із них буде для вас приємною несподіванкою, та все ж ми трішечки привідкриємо таємницю.

Як і у минулому році Святий Миколай чекатиме на вас у своєму будиночку, та в цьому році він офіційно відкриє там ПОШТОВЕ ВІДДІЛЕННЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, звідки кожен бажаючий зможе відправити листа або вітання усім своїм рідним та друзям.

Пізнавально–розважальний КВЕСТ РІЗДВЯНИЙ ЛІС, завдяки якому усі зможуть показати свою кмітливість, спритність й почуття гумору, та дізнатись багато нового.

Для усіх, хто захоче попоїсти, з права від входу розташувалась КОЛИБА СВЯТОГО МИКОЛАЯ. Смачні страви з мангалу, запашний гуляш, духмяний глінтвейн за старовинними рецептами – зігріють наших відвідувачів.

ЯЛИНКА СВЯТОГО МИКОЛАЯ та ФОТОЗОНИ залишать яскраві спогади на ваших планшетах та смартфонах. Також можна буде сфотографуватись та одразу забрати собою додому бренд-фото із Святим Миколаєм.

Кращі фольклорні колективи Савранського району та запрошені колективи з усієї України розважатимуть гостей Резиденції.

На майданчику та під час квесту ви познайомитесь із помічниками Святого Миколая: Господиня, Зимова Фея, Лісовички, Зайчики, Білочки та увесь інший лісовий народ, що радо зголосився допомагати Святому Миколаю у нашій Резиденції. 

У цьому сезоні Резиденція працюватиме за визначеним графіком, однак слідкуйте за нашими новинами та оголошеннями – на вас чекає багато цікавинок та несподіванок!

Отож, до скорої зустрічі в ОДЕСЬКІЙ РЕЗИДЕНЦІЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!!!

Программа тура

10:00 - Виїзд з Одеси на Саврань.

14:00 - Приїзд в Саврань до ПРИЙМАЛЬНОЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, яка розташувалась у Савранському Будинку Культури.

Помічники Святого Миколая зустрічатимуть гостей, розкажуть історію Святого Миколая, та підготують дітей і дорослих до відвідин Резиденції.

Також усі зможуть придбати і відправити листівку з Поштового відділення Святого Миколая. Також спробувати змайструвати різдв’яні та обрядові сувеніри на наших майстер класах. (додадково оплачується - 50 грн).

Переїзд до Трапезної Святого Миколая яка розташувалась у приміщенні Савранського технікуму. До речі, учні та керівництво технікуму ще  з минулого року є офіційними помічниками Святого Миколая.

У теплому, святково вбраному затишному залі вас пригостять смачним обідом. Також на території технікуму знаходяться щойно збудовані теплі та чисті сан. вузли..

16:00 Короткий переїзд до ОДЕСЬКОЇ РЕЗИДЕНЦІЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ в с. Осічки,

16:00 – 18:00 Відпочинок на території Резиденції. Тут вас зустрічають помічники Святого Миколая: Господиня, Зимова Фея, Лісовички, Зайчики, Білочки та увесь інший лісовий народ, що радо зголосився допомагати Святому Миколаю у нашій Резиденції. 

Знайомство з Резиденцією і ось найважливіша мить – візит до будиночку знайомство та спілкування із Святим Миколаєм.

Він уважно слідкував за кожним протягом цілого року і приготував для кожного подарунок (додадково оплачується - 180 грн). У вас буде можливість зробити бренд-фото із Св. Миколаєм, та придбати і відправити листівку з Поштового відділення Святого Миколая.

Додаткові активності на відкритому майданчику Резиденції. Квест Різдвяний Ліс, концертна програма, відвідання фото зон, частування у Колибі Святого Миколая, Ярмарок сувенірів, прогулянка лісовими стежинами на санях або підводі (у залежності від погоди).

Для усіх, хто захоче поїсти особливо,  з права від входу розташувалась КОЛИБА СВЯТОГО МИКОЛАЯ. Смачні страви з мангалу, запашний гуляш, духмяний глінтвейн за старовинними рецептами – зігріють наших відвідувачів.

18:00 -  від'їзд додому.

Вартість з одного у збірній групі:

840 грн, діти з 3 до 6 років  760 грн

 

Вартість для груп: 

будні дні 

770/810 грн. (діти до 6 років/діти від 6 років та дорослі) – (група 25+2)

840/880 грн. (діти до 6 років/діти від 6 років та дорослі)  – (группа от 15+1чел.)

вихідні і святкові дні

850/890 грн. (діти до 6 років/діти від 6 років та дорослі) – (група 25+2)

910/950 грн. (діти до 6 років/діти від 6 років та дорослі)  – (группа от 15+1чел.)

У вартість входить: проїзд автобусом, вхідний квиток в резиденцію Святого Миколая, відвідування канцелярії та написання листа Св. Миколаю, обед, відвідування контактного зоопарку, *концертна програма (тількі у святкові дні), страхівка, супроводження.

Додатково: майстер клас - 50 грн, подарунок 180 грн (чашка та солодощі у бархатному мішечку), квест "Різдвяний ліс" - 100грн.

Додадкова інформація за тел.

063 369 93 15 та 096 367 46 61

Картинки по запросу НОВОГОДНИЕ смайлики