Главная Агентствам О нас Контакты Партнеры

Балканський коктейль...

 

Балканский коктейль...

Відпочинок на Адріатичному узбережжі!!!

 

Одеса - Фокшані (1 ніч) - Бухарест - Велико-Тирново - Дуррес (2 ночі на морі) - Будва - Неум (2 ночі на морі) – Дубровник  Мостар (1 ніч) - Белград (1 ніч) - Одеса

 

Вартисть туру : від 336 EUR

Дати туру:   18.06.22       07.07.22    06.08.22      15.09.22       23.10.22

 

 

Албанія, Хорватія і Чорногорія!!!

Є змога відвідати: Бухарест в Румунії, Арбанаси в Болгарії, Гірокастру і Бутрінт в Албанії, Боко-Которську бухту в Чорногорії, Спліт і Трогір в Хорватії, Мостар в Боснії і Герцеговині, музей Ніколи Тесли в Белграді!!!

!!! У вартості туру екскурсії по Бухаресту, Дубровнику і Белграду !!!

 

День 1.  Одеса - Бухарест - Фокшани

Виїзд з Одеси. Перетин кордону. Переїзд в Румунію. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 2.    Бухарест

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Бухарест.

Екскурсія по столиці Румунії – Бухаресту (входить у вартість туру)

Місто розташоване на Валашському плоскогір'ї, біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії під час правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, воно поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: Площа Конституції, Площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому знаходиться Музей мистецтв.

У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Палац Парламенту (Дорослий: 18€ / Діти: 16€ + вх. квиток)

Для всіх бажаючих відвідини Палацу Парламенту. Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску внесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тонн, або 5 - ти тонна люстра.

Палац Котрочень (Дорослий: 13€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Крім цього, в палаці розташований музей який ми зможемо відвідати.

Обід в улюбленому ресторані Чаушеску – Pescarus (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

Ресторан розташований в парку Herăstrău з прекрасною літньою терасою і смачною кухнею, він подарує масу позитивних емоцій та заряд бадьорості і сил на весь день ...

Найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest

У вільний час усім бажаючих пропонуємо відвідати найбільший термальний комплекс, у якому 8 басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин).

Виїзд з Бухаресту. Нічний переїзд в Албанію.

Достопримечательности Бухареста – что посмотреть в столице Румынии  Аквапарк Suntango | tyda-syuda  Триумфальная арка (Бухарест) — Википедия

День 3. Відпочинок на Адріатичному узбережжі - Дуррес - Круя - Тирана

Нас зустрічає Албанська Рив’єра. Переїзд в Дуррес. Поселення в готель після 14:00. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Середньовічне місто Круя і столиця Албанії Тірана (Дорослий: 46€ / Діти: 33€ + вх. квиток)

На вершині гори Сари Салтики розташоване місто Круя. Назва міста пов'язана з іменем національного героя Албанії - Георга Кастріота-Скандеберга. Поруч з містом побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, а на шляху до фортеці нас зустрічає старий ринок. Переїзд до Тірани. В долині між гір на узбережжі річки Ішм розташована столиця Албанії - Тірана. Місто веде свою історію з мечетей, закладених османським правителем Сулейманом Пашою на початку XVII ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тірана встигла обрости спорудами помпезної турецької і витонченої італійської архітектури, ґрунтовно розширитися і перетворитися в цілком сучасне місто ...

Ночівля в готелі.

Круя - ЛЮБОСВИТ  Курорты Албании: Дуррес, Влёра, Саранда и Ксамиль. Как выбрать?  Туры в Дуррес Албания из Минска, цены на отдых в Дуррес Албания, раннее  бронирование Албания, новый год 2019 Албания

День 4.  Бутринт - відпочинок на Адріатичному узбережжі - Гірокастра - Саранда

Сніданок. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Гірокастра-Бутринт (Дорослий: 43€ / Діти: 36€ + вх. квиток)

Гірокастра - відоме, як «кам'яне місто» або «місто тисячі кроків», подарує нам чудові спогади про епоху лицарів і лицарських боїв. Пройшовши по вузьких, мощених каменем вуличкам з красивими будинками баштового типу - мимоволі відчуваєш епоху Середньовіччя. Переїзд в Бутринт. Бутринт - стародавнє місто в Албанії, заснований греками задовго до н.е. і став столицею невеликого царства Епір. Поселення знаходилося на березі затоки, має вихід в Іонічне і Адріатичне моря. Місто зберегло безліч пам'яток археології, що відбивають різні періоди розвитку міста. Далі, нас чекає переїзд на морський курорт Саранда і відпочинок на узбережжі Іонічного моря.

Переїзд в Дуррес. Переїзд в Бутринт. Бутрінт - стародавнє місто в Албанії, заснований греками задовго до нашої ери став столицею невеликого царства Епір. Поселення знаходилося на березі затоки, має вихід в Іонічне і Адріатичне моря. Місто зберегло безліч пам'яток археології, що відбивають різні періоди розвитку міста. Далі, нас чекає переїзд на морський курорт Саранда і відпочинок на узбережжі Іонічного моря. Повернення в Дуррес. Ночівля в готелі.

Отзыв о Отдых в Албании (Албания, Дуррес) | Восхитительно  ▷ Туры в БУДВУ, ЧЕРНОГОРИЯ 2022 ≡ цена на отдых в Будве: горящие путевки от  Coral Travel  Туры в Будву из Минска | Отдых в Будву

День 5.  Відпочинок на Адріатичному узбережжі - Будва - Котор

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Будву. Нас зустрічає Будванська Рив'єра... Ласкаве сонце, теплий пісок, синє море, таємничий шум хвиль - це і є опис Будванської Рив'єри, центру чорногорського пляжного туризму. Курорт Будва - один з найпопулярніших в Чорногорії. Затишне Старе місто, оперезане фортечною стіною, славиться своїми маленькими площами, численними кафе, ресторанами і магазинами. У Новому місті знаходиться більшість готелів, ресторанів, дискотек і простягається легендарний Слов'янський пляж. Тут можуть чудово провести час і ті, хто бажає тиші і самоти, і ті, хто хоче активного повноцінного відпочинку з безліччю всіляких розваг. Вільний час.

Екскурсія однією з найкрасивіших заток у світі - Боко-Которською (Дорослий: 43€ / Діти: 36€)

Вздовж затоки проходить ланцюг античних та середньовічних містечок, серед яких виділяється Котор – місто з більш ніж двохтисячолітньою історією. За його міськими мурами знаходяться такі шедеври архітектури, як годинникова башта, собор Святого Трифона – покровителя та захисника Котору, церква Святого Луки, церква Святої Анни, церква Святої Марії, герцогський палац та театр Наполеона. У вільний час можна піднятися сходами у фортецю, звідки відкривається неймовірний краєвид на місто.

О 18:00 виїзд з курорту, переїзд в Неум. Продовжуємо знайомство з містами-курортами на Адріатичному узбережжі, сьогодні нас зустрічає Неум, єдиний населений пункт Боснії і Герцеговини, що має вихід до Адріатичного моря. Його дуже часто вибирають туристи не тільки за рахунок прекрасної берегової лінії, а й тому, що в Боснії і Герцеговині ціни в магазинах значно дешевші, в порівнянні з сусідньою Хорватією. Повернення в Будву. Ночівля в готелі.

День 6.  Дубровник - Відпочинок на Адріатичному узбережжі

Сніданок.

Екскурсія Дубровник (входить у вартість туру)

Нас зустрічає одне з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію і велич. "Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник" - так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії по місту нас чекає знайомство з історією старого Дубровника і його головними визначними пам'ятками.

Повернення в Неум. Ночівля в готелі.

Дубровник, Хорватия: достопримечательности и отдых в городе - kuku.travel  Дубровник: основные достопримечательности Достопримечательности Дубровника  на карте: что посмотреть за один день  Спліт (Хорватія) - все про місто з фото, пам'ятки Спліта

День 7.  Мостар - Спліт - Трогір - відпочинок на Адріатичному узбережжі

Сніданок. Виселення з готелю.

Спліт і Трогір (Дорослий: 38€ / Діти: 31€)

Наша екскурсія почнеться зі знайомства з Сплітом, містом яке по праву вважається серцем Далмації. Виникло воно на місці найбагатшого палацу римського імператора Діоклетіана більш 1700 років тому, сьогодні палац займає гідне місце в списку Юнеско в числі пам'яток всесвітньої спадщини. Друга частина нашої екскурсії присвячена місту Трогір. Це ще одне місце в Хорватії, яке по праву можна назвати містом-музеєм. Історично старе місто розташоване на невеликому острівці, відділеному вузькою протокою від материка і протокою трішки ширшою від великого острова Чіово. Вражає місто унікальним набором палаців, храмів, веж і старовинних будівель, а сплетенні в лабіринт вулички «старого міста» роблять з Трогіра несхоже ні на одне інше місто хорватського узбережжя. 

Повернення в Неум. Переїзд в Мостар. Поселення в готелі. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Нічна екскурсія по Мостару (Дорослий: 13€ / Діти: 10€)

Мальовниче містечко, що розкинулося по обидва боки річки Неретви, сьогодні є одним з найпопулярніших туристичних центрів Боснії та Герцеговини. Знайомство з містом потрібно розпочати зі Старого мосту, збудованого в XVI столітті, що був частиною багатьох торгових шляхів. Значення цього моста для місцевої економіки було таким великим, що він постійно охоронявся «мостарами», доглядачами моста. Навколо цього моста зараз є безліч ресторанчиків і сувенірних лавок. 

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 8.  Благай - водоспад Кравіца - Белград

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград. Поселення в готелі.

Вечеря в традиційному сербському ресторані (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

В районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і ... чудового настрою...

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 9. Белград

Сніданок. Виселення з готелю. Пересування в Белграді громадським транспортом (квиток оплачується додатково).

Екскурсія Столиця Сербії - Белград (входить у вартість туру)

Його стародавні стіни бачили готів та франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування - подарує незабутні враження.

У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Музей Ніколи Тесли (Дорослий: 16€ / Діти: 8€ + вх. квиток)

Єдиний офіційний музей великого винахідника Ніколи Тесли знаходиться в Белграді. У музеї зберігаються оригінали документів, особисті речі Ніколи Тесли, а також фотографії та щоденники великого винахідника.

Нічний переїзд в Україну.

День 10.  Одеса

Орієнтовне прибуття в Одесу - 19:00. До нових зустрічей!

 

Вартисть туру: від 336 EUR

Вартість туру включає:

• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;

• Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;

• Страхування (групове);

• У випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити      розмір доплати страхового платежу;

• Супровід гіда керівника по всьому маршруту;

• Екскурсії, зазначені в програмі.

Додатково:

 послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 21 €

 Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.

 послуга "гарантований номер місця" - 21 € (місця з 1 по 16).

 страховий поліс

 

Додаткова інформація та бронювання

тел: 067 489 07 09   Галина