Главная Агентствам О нас Контакты Партнеры

Гуцульські Карпати + Буковель

 

  Гуцульські Карпати + Буковель

2 дні / 1 ніч

 

03.02 - 06.02.23

17.02 - 20.02.23

03.03 - 06.03.23

17.03 - 20.03.23

 

 

Засніжені гори, водоспади, катання на лижах та санках, інтерактивні музеї, всесвітньовідомі храми, забави, співи й танці чекають Вас під час дводенної автобусної мандрівки

 

 

 1 день .Виїзд з Одеси.

 2 день:  Прибуття до Львову. Виїзд зі Львова (08:00)

 Рогатин (огляд церкви).  Батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана, дружини Сулеймана ІІ Пишного. Це - чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією з найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, відноситься до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Зараз в ній розташована експозиція краєзнавчого музею, перлиною якого є унікальний за красою та єдиний в Галичині в такому стилі п’ятиярусний ренесансний іконостас (1650р.).

Також привертають увагу костел св. Миколая (XV ст.), збудований в готично-ренесансному стилі та готично-барокова церква Різдва Пресвятої Богородиці (XIV ст.).

Івано-Франківськ (11:30 - можливість доєднатися до групи)

Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід).Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.

Верховина - етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”.

 Верховина (поселення в гуцульських садибах зеленого туризму о 21:00).

 3 день: сніданок і виїзд (08:00) –

Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика) –

Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, обід, катання на лижах, вільний час) –

Івано-Франківськ (20:30) — Львів (повернення до 22:30).

 4 день. Прибуття в Одесу.

 

На Вас чекають:

- знайомства з історією, звичаями, культурою одних із найцікавіших людей на світі – гуцулів;

- найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї;

- і незабутня “Гуцульська забава” з музиками, танцями, співами та смачними гуцульськими наїдками.

 

 

ВАРТІСТЬ туру: 1395 грн./особа + з/д квітки

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

 

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, участь в Гуцульській забаві,з/д квітки.

 

Вартість вхідних квитків:

- Галицький НПП (екскурсія парком, музеєм природи і центром реабілітації диких тварині: загальний, пенсійний, студентський - 50 грн., учнівський - 25 грн.;

- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 50 грн.;

- музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсійний, студентський - 40 грн., учнівський - 30 грн.;

- музей “Хата-стая”: загальний, пенсійний, студентський - 40 грн.,  учнівський - 30 грн.;

- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 190 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 130 грн.

Проживання: відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на поверсі.

Харчування:

Сніданок в 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час стоянок.

Обід в 1-й день – відбувається в ресторані "Турист" м. Яремче і складається з страв: суп з фрикадельками, картопля по-селянськи із м'яском по-французьки, салатик "Овочевий", хліб, узвар. Вартість 120 грн.

Вечеря в 1-й день – відбувається в музейному комплексі “Полонинська ватра” під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: грибна юшка, жарке катропля тушена з м'ясом) квашенина, м'ясна нарізка, хліб, узвар. Вартість 120 грн./особа.

Сніданок в 2-й день – відбувається в садибах, пропоноване меню: омлет, налисники з афенами (чорницями), канапки з сиром, чай/кава. Вартість 80 грн.

Обід в 2-й день – відбувається на Буковелі у ресторані "Гуцульська світлиця і складається із страв:палюшки в глечиках, кулеша із ведмежою лапкою (куряча відбивна із чорносливом), хліб, чай з карпатських трав. Вартість 120 грн.

ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!

Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:

- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;

- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;

- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;

- страви гуцульської кухні;

- посвята в гуцули;

- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 210 грн.

Вартість участі в забаві без вечері – 90 грн.

Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.