Головна Агентствам Про нас Контакти Партнери

Італія схожа на рай...!

 

 

Італія схожа на рай…!

виїзд по п'ятницях

 

День 1-й

07:00 - збір групи на ж/д вокзалі м. Львів.

07:30 - виїзд зі Львова.

Можливість приєднатися до групи по маршруту.

Перетин кордону.

Угорщина - країна з багатою, унікальною історією. Розташована в самому центрі Європи.

Прибуття до Будапешта.

При швидкому проходженні кордону пропонуємо прогулянку по Дунаю на кораблику (дор. - 1236 гривень, діти до 11.99 років - безкоштовно) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації.

Переїзд та поселення в транзитний готель. Ніч в готелі.

День 2-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Словенії.

Екскурсія «Моя мила Любляна» (у вартості туру).

Любляна - невелике, але дуже красиве європейське містечко, розташоване на обох берегах річки Любляниці. Вузькі вулички, є пішохідною зоною в Любляні, чудово гармонують з ексклюзивними бутиками та приємними кафе, створюючи неповторний колорит південнослов'янських міст. Під час екскурсії ви познайомитеся з історією та архітектурою словенської столиці. Ви прогуляєтеся по берегу річки Любляниці, дізнаєтеся легенду міста і побачите багато пам'яток: площа Пресерни, собор Святого Миколая, три мости, дракони і шевський міст, монастир хрестоносців, будівля національної університетської бібліотеки, палац філармонії та багато інших.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

«Озеро Блед - символ Словенії і перлина серед Альпійських курортів» (дор. - 1321 гривень; діти до 11,99 р. - 1108 гривень), посередині якого знаходиться острівець з дзвоном бажань. Над озером видніється середньовічний замок, заснований в одинадцятому столітті, а з оглядового майданчика можна побачити Тріголов (2864 м), найвищу гору в словенських Альпах. Дістатися до острова ви зможете на човні, словенці називають "Плетньов". До речі, озеро Блед - це єдине місце, де можна зустріти «Плетньов». Перший човен, кажуть, був спущений на воду озера в 16-му столітті, і його вигляд практично не змінився більш ніж за чотири століття. З того часу Плетньов - невіднятний атрибут на озері Блед. А завдяки мальовничим околицям і острову з піднесеною над ним церквою що, немов зійшла зі сторінок книги казок, Блед вже давно здобув собі широку популярність.

Водна прогулянка на острів Блед ( 1023 гривень) – невеличкий шматочок суші, що настільки гармонійно вписався в тутешні красоти, вважається єдиним природним островом Словенії. На острівці уміщається всього кілька будівель, найвизначнішою з яких,  є Церква Успіння Марії, що  як і вся місцевість, овіяна легендами та повір’ями. Дістатися до острова ви зможете на човні, який словенці називають "Плетньов". До речі, озеро Блед - це єдине місце, де можна зустріти «Плетньов». Перший човен, кажуть, було спущено на воду озера в 16-му столітті, і його вигляд практично не змінився більш ніж за чотири століття. З того часу Плетньов - невіддільний атрибут на озера Блед.

Переїзд до Італії. Поселення в готель. Ніч в готелі.

День 3-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Болоньї.

Оглядова екскурсія по Болоньї (у вартості туру).

Місто студентів, столиця світової кухні, красуня Болонья зачаровує усіх хто хоч раз тут побував. Гуляючи містом можна милуватись красою місцевих палаців, таких як Палаццо Ре Енцо, Палаццо Комунале, Палаццо делла Мерканція, Палаццо Подеста, заслуговує на увагу і площа Маджоре разом  з Університетським палацом. 

У вільний час пропонуємо факультативну екскурсію:

Сан-Марино ( 1704 гривень). Пропонуємо відвідати крихітний Сан Марино, рай шопоголіків і одну з найменших країн світу. Під час екскурсії ми можемо побачити Базиліку Сан Марино. площу Делла Ліберта, Церкву Сан Франческо і звичайно ж відправитись на шопінг. Сан Марино – територія звільнена від оподаткування. тому ціни тур суттєво нижчі ніж в сусідній Італії і безліч туристів відвідують країну з цією метою.

Поселення в готель. Ніч в готелі.

День 4-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Флоренції (УВАГА! Пересування по місту здійснюється громадським транспортом! Квиток оплачується додатково).

Вас чекає перше знайомство зі столицею Тоскани. 

Екскурсія по Флоренції (у вартості туру).

Ми починаємо нашу екскурсію від  Площі Санта Марія Нуово, далі рухаємось до Дуомо і закінчуємо оглядати місто на площі біля Уфіці.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

«Шедеври навіки» ( 1108 гривень + вх. квиток). Галерея Уфіці - це один з найстаріших музеїв у світі і серце культурної спадщини Італії. Джотто, Боттічеллі, Леонардо да Вінчі, Рафаель, Мікеланджело (саме в Уффіці зберігається знамените тондо із зображенням Святого сімейства - єдиний великий мальований твір шаленого скульптора поза Сикстинської капели), Караваджо, Тіциан... Імена, що примушують завмирати в солодкому передчутті серця цінителів прекрасного. Не кажучи вже про чудові зразки мистецтва Античності, а також творах (кращих творів!) художників французьких, німецьких голландських, фламандських... Кращі художники, кращі твори.

«Незабутня Флоренція» ( 895 гривень). Ми побачимо найпопулярніший музей Флоренції - Галерею Уфіці. Далі побачимо міст Понте Веккьо, що пролягає через річку Арно, а також  насолодимось видом на саму ріку. Палаццо Пітті або Галерея Пітті — палац та галерея мистецтв, найбільший з флорентійських палаццо, що нині існують. Побуваємо на вулиці Мікеланджело, та зможемо насолодитись видом на місто з Оглядового майданчика Мікеланджело. Завершувати нашу екскурсію буде історія садів Боболі - парк у Флоренції доби Ренесансу.

Переїзд в транзитному готелі на території Італії. Ніч в готелі.

День 5-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Риму (УВАГА! Пересування по місту здійснюється громадським транспортом! Квиток оплачується додатково).

Ми потрапляємо в чудове місто, яке розкинулося на семи пагорбах, насичений духом античності і колишньої величі Священної Римської Імперії.

Вирушаємо на оглядову екскурсію «Рим - місто імператорів» (у вартості туру), під час якої Ви побачите Капітолійський музей, де знаходиться знаменитий пам'ятник вовчиці, яка годує засновників Рима - Рема і Ромула; величний Пантеон - храм язичницьким богам, побудований в II ст. н.е., який непорушно стоїть на площі делла Ротонда; відомий на весь світ Римський Колізей, на арені якого майже 2000 років тому велися гладіаторські бої; Римський форум - найважливіший форум стародавнього Риму, який зображає всю античну красу міста... Вам відкриється історія славного Риму, легенди і таємниці, що зберігаються в стінах храмів, монументах та старовинних будівлях...

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

«Подорож до Ватикану» ( 1236 гривень + вх. квиток з резервацією орієнтовно 1108 гривень, 2 год). Наш шлях веде нас у найменшу країну у світі, але кожне слово її правителів відгукується в душах мільйонів християн. Зручно вмостившись на правому березі Тібру, Ватикан повністю незалежний від Італії, у нього своя залізниця, своє телебачення, газета, закони, правила і поліція. Ватикан оголошений ЮНЕСКО пам'ятником світової культурної спадщини. Ми відвідаємо Собор Святого Петра, велич і краса якого не мають собі рівних. Відвідаємо і Музей Ватикану який являє собою цілий комплекс, з безліччю залів і кімнат. Тут ми побачимо творіння античних скульпторів, геніїв Відродження і сучасних художників. Але перлиною цієї скарбниці світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела.

«Три великі базиліки Риму» (дор. - 895 гривень, діти до 11,99 років - 682 гривень + вх. квитки оплачуються додатково) - ця екскурсія дуже приємна і пізнавальна. Ви познайомитеся зі знаменитими церквами і базиліками Риму.

Екскурсія Траставере ( 852 гривень) - район розташований на правому березі Тібру. Саме тут збиралась уся богема імперського Риму.

Поселення в готель. Ніч в готелі.

День 6-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Вільний день в Римі. 

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Екскурсію в Колізей ( 980 гривень + вх. квиток). Символ міста, мужності і величі, також під час екскурсії ми побачимо Капітолійський пагорб і Імператорські форуми.

Екскурсія в Тіволі ( 1065 гривень). Місце відпочинку усіх римлян. Гарні пейзажі, фонтани і сірчані джерела, з давніх-давен манили до себе місцевих мешканців.

«Неаполь - любов з першого погляду» ( 2088 гривень). «Їду. Не забуду ні вулицю Толедо, ні кварталів Неаполя; на мій погляд, це найкрасивіше місто у світі, не порівняти ні з чим іншим », - так відгукнувся про Неаполь великий Стендаль в подорожніх нотатках 1817 року. Запрошуємо відвідати сакральні місця чудового Неаполя. Ви побачите всі головні міські святині: Кафедральний собор, усипальницю Влада Дракули, монастир Сан Грегоріо Армено і інші дивовижні середньовічні церкви, над оформленням яких працювали кращі майстри свого часу. Ми покажемо Вам картини і фрески Караваджо, Джордано, Джотто, королівські усипальні і купелі перших християн. Сподіваюся, що разом з нами  Ви полюбите Неаполь, і цей роман триватиме все життя!

«Помпеї - стародавнє місто» ( 1278 гривень + вх. квиток) - в 1979 році н. е. сталося потужне виверження Везувію, який знищив кілька міст, серед яких був і місто Помпеї, розташоване біля підніжжя вулкана. Понад півтори тисячі років Помпеї залишалися похованими під шаром вулканічного попелу. Організовані археологічні розкопки розпочаті тут в середині XVIII століття і відразу викликали великий інтерес не тільки в Італії, але і у всьому світі. Багато мандрівників прагнули побувати в Помпеях, де буквально на кожному кроці перебували свідоцтва раптово обірваного життя античного міста. І зараз цікавість до Помпеїв не слабшає, щороку його відвідує величезна кількість туристів, охочих подивитися на це. 

Сорренто ( 1662 гривень), популярний європейський курорт, місто цитрусових і елітних готелів, місто скель, місто де любили відпочивати Байрон і Гете. Місто заворожує пейзажами та архітектурою, церкви  Сан Франческо, Кафедральний собор, палац Марсіаля.  

Переїзд та поселення в готель. Ніч в готелі.

День 7-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в Ліворно, морську столицю Італії.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Оглядова екскурсія містом ( 725 гривень). Ліворно найбільший порт Італії, місто  славиться своїми каналами, мостами, вузькими вуличками, Кафедральним собором і церквою святого Фернандо.

Екскурсія в серце регіону Тоскана - Сан Джимільяно ( 1491 гривень). Місто відоме своїми кам’яними вежами, які ще називають «хмарочоси середньовіччя» та білим вином, що вирощується в околицях міста.

«Загадкова Піза» (дор. - 1534 гривень, діти до 11.99 років - 1108 гривень). Місто Піза - одна з прекрасних перлин регіону Тоскана - у багатьох туристів асоціюється, в першу чергу, з відомою в усьому світі «падучою вежею». Зрозуміло, ця дивовижна будова є візитною карткою міста, однак крім міської дзвіниці в Пізі є на що подивитися. Наприклад, відвідуючи Пізу, варто потрапити на Площу Чудес (Piazza dei Miracoli), що є домом для таких пам'яток як Пізанський собор (Duomo di Santa Maria Assunta) і баптистерій (Battisterio), а також монументальне кладовище (Camposanto Monumentale). 

Пропонуємо поїздку в Монте Катіні Терме ( 1278 гривень, вх. квиток на термали оплачується додатково), найвідоміший термальний курорт Італії. Місцева лікувальна вода славиться на всю Європу, а місцева природа і архітектура заворожують з першого погляду. 

Переїзд та поселення в готель. Ніч в готелі.

День 8-й

Сніданок. Виселення з готелю.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Екскурсія в Геную ( 1704 гривень). Морська красуня Італії, де вузькі вулиці поєднуються з затишними площами, прогулянки набережною з затишними кафе. Саме тут народився Христофор Колумб, який відкрив нам Америку.

Екскурсія в Портофіно ( 1704 гривень), курорт на лігурійському узбережжі, улюблене місце відпочинку світової богеми, місто яхт і неймовірної природи.

Пропонуємо відвідати Чінкве Терре ( 2556 гривень). Місце, відоме в усьому світі. Маленькі містечка на Лігурійському узбережжі входять у спадщину ЮНЕСКО. Різноколірні будинки, стародавні церкви, і звичайно ж бірюзове море.

Переїзд і пізнє поселення в готель. Ніч в готелі.

День 9-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Трієста – улюбленого курорту австро-угорських імператорів.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Оглядова екскурсія містом ( 725 гривень). Місто одне з найгарніших на Адріатичному узбережжі. Площа Єдності, палац Піттері, будинок Уряду та палац Моделло – одні з найцікавіших архітектурних пам’яток міста. 

Екскурсія до Замку Мірамаре ( 852 гривень). Палац на узбережжі побудований за правління австрійських імператорів, місце де блакитне море поєднується з архітектурою і чудовою природою.

Переїзд і поселення в готель. Ніч в готелі.

День 10-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до України. Перетин кордону.

Вечірнє прибуття до Львова. 

 

Вартість: 470 євро

 

Вартість туру включає:

Проїзд автобусом єврокласу

Супровід керівником групи

Проживання по маршруту: готель 3*

Харчування - сніданки

Оглядові екскурсії по містах: Любляна, Болонья, Флоренція та Рим

Страхування

Додатково оплачується:

Проїзд в громадському транспорті

Факультативні екскурсії

Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти

Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)

City tax - від  128 гривень до 299 гривень (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)