Головна Агентствам Про нас Контакти Партнери

Італія у сні та наяву...

 

 

Італія у сні та наяву…

12.04;   26.04;   29.04

У вартість туру включені 4 екскурсії по містах:

Флоренція, Рим, Наполі та Венеція. 

 

Будапешт, Трієст, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Тіволі, Неаполь, Амальфі,

Сорренто, о. Капрі, Позітано, Салерно, Ріміні, Сан-Марино, Венеція

 

Побуваємо в Римі, зможемо завітати до Ватикану, побачити Колізей у Римі. Прогуляємось чарівним Траставере і Тіволі.  Відправимося до самого серця Італії - Неаполі, побачимо унікальні Помпеї, відпочинемо на березі Тіренського і Адріатичного морів в таких курортах: Амальфі, Позітано, Соренто Ріміні. Бажаючі можуть відвідати богемний острів Капрі. На завершення подорожі нас чекають красуня Венеція і одна з найменших держав світу Сан Маріно. 

 

 

День 1-й – Виїзд з Одеси

День 2-й

Прибуття до Львову, збір групи на ж/д вокзалі м. Львів.

07:30 - виїзд зі Львова.

Перетин кордону.

Переїзд до Будапешта.

Прогулянка по Дунаю на кораблику (дор. - 1213 гривень, діти до 13.99 років - 627 гривень) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації.

Поселення в транзитний готель. Ніч в готелі.

Замок Мирамаре, Триест, Италия: фото, описание, на карте.  Триест – краткий путеводитель по городу | ITALIATUT  Достопримечательности Триеста и окрестностей – что посмотреть за один день:  фото и описание

  День 3-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Трієста – улюбленого курорту австро-угорських імператорів.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Оглядова екскурсія містом ( 711 гривень). Місто одне з найгарніших на Адріатичному узбережжі. Площа Єдності, палац Піттері, будинок Уряду та палац Моделло – одні з найцікавіших архітектурних пам’яток міста. 

Екскурсія до Замку Мірамаре ( 836 гривень). Палац на узбережжі побудований за правління австрійських імператорів, місце де блакитне море поєднується з архітектурою і чудовою природою. 

Переїзд та поселення в готель. Ніч в готелі.

Достопримечательности Флоренции: Топ-25 (МНОГО ФОТО)  Достопримечательности Флоренции: Топ-25 (МНОГО ФОТО)  Достопримечательности ПИЗЫ // 20 Фото с названиями и описанием

  День 4-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Флоренції (УВАГА! В'їзд у місто на громадському транспорті за власний кошт).

Вас чекає перше знайомство зі столицею Тоскани. 

Під час пішохідної екскурсії по Флоренції (у вартості туру) Ви дізнаєтеся факти і секрети більш ніж двох тисячолітньої історії міста, від заснування в епоху Римської імперії до найважливіших подій 15-го століття і наступних століть. Архітектурна трійця Домського Собору, Баптістерія з його «Брамою Раю» і Дзвіницею Джотто вразить Вас своєю монументальністю і пишністю. Старий Палац - символ міської влади, лоджія ланчі - музей скульптури просто неба, Старий Міст зі своєю сімсотрічною історією, все це стане передмовою до теми історії міста і його скарбів.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

«Шедеври навіки» ( 1087 гривень). Галерея Уфіці - це один з найстаріших музеїв у світі і серце культурної спадщини Італії. Джотто, Боттічеллі, Леонардо да Вінчі, Рафаель, Мікеланджело (саме в Уффіці зберігається знамените тондо із зображенням Святого сімейства - єдиний великий мальований твір шаленого скульптора поза Сикстинської капели), Караваджо, Тіциан... Імена, що примушують завмирати в солодкому передчутті серця цінителів прекрасного. Не кажучи вже про чудові зразки мистецтва Античності, а також творах (кращих творів!) художників французьких, німецьких голландських, фламандських... Кращі художники, кращі твори.

«Незабутня Флоренція» ( 878 гривень). Ми побачимо найпопулярніший музей Флоренції - Галерею Уфіці. Далі побачимо міст Понте Веккьо, що пролягає через річку Арно, а також  насолодимось видом на саму ріку. Палаццо Пітті або Галерея Пітті — палац та галерея мистецтв, найбільший з флорентійських палаццо, що нині існують. Побуваємо на вулиці Мікеланджело, та зможемо насолодитись видом на місто з Оглядового майданчика Мікеланджело. Завершувати нашу екскурсію буде історія садів Боболі - парк у Флоренції доби Ренесансу.

«Загадкова Піза» (дор. - 1505 гривень, діти до 13.99 років - 1087 гривень). Місто Піза - одна з прекрасних перлин регіону Тоскана - у багатьох туристів асоціюється, в першу чергу, з відомою в усьому світі «падучою вежею». Зрозуміло, ця дивовижна будова є візитною карткою міста, однак крім міської дзвіниці в Пізі є на що подивитися. Наприклад, відвідуючи Пізу, варто потрапити на Площу Чудес (Piazza dei Miracoli), що є домом для таких пам'яток як Пізанський собор (Duomo di Santa Maria Assunta) і баптистерій (Battisterio), а також монументальне кладовище (Camposanto Monumentale).

Переїзд в транзитному готелі на території Італії. Ніч в готелі.

Достопримечательности Древнего Рима: фото и описание, что обязательно  посмотреть  Рим 2023, Италия — все о городе с фото и видео  Достопримечательности Ватикана: список, описание

  День 5-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Риму (УВАГА! Пересування по місту здійснюється громадським транспортом! Квиток оплачується додатково).

Ми потрапляємо в чудове місто, яке розкинулося на семи пагорбах, насичений духом античності і колишньої величі Священної Римської Імперії.

Вирушаємо на оглядову екскурсію «Рим - місто імператорів» (у вартості туру), під час якої Ви побачите Капітолійський музей, де знаходиться знаменитий пам'ятник вовчиці, яка годує засновників Рима - Рема і Ромула; величний Пантеон - храм язичницьким богам, побудований в II ст. н.е., який непорушно стоїть на площі делла Ротонда; відомий на весь світ Римський Колізей, на арені якого майже 2000 років тому велися гладіаторські бої; Римський форум - найважливіший форум стародавнього Риму, який зображає всю античну красу міста... Вам відкриється історія славного Риму, легенди і таємниці, що зберігаються в стінах храмів, монументах та старовинних будівлях...

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

«Подорож до Ватикану» ( 1422 гривень + вх. квиток з резервацією орієнтовно 1087 гривень, 2 год). Наш шлях веде нас у найменшу країну у світі, але кожне слово її правителів відгукується в душах мільйонів християн. Зручно вмостившись на правому березі Тібру, Ватикан повністю незалежний від Італії, у нього своя залізниця, своє телебачення, газета, закони, правила і поліція. Ватикан оголошений ЮНЕСКО пам'ятником світової культурної спадщини. Ми відвідаємо Собор Святого Петра, велич і краса якого не мають собі рівних. Відвідаємо і Музей Ватикану який являє собою цілий комплекс, з безліччю залів і кімнат. Тут ми побачимо творіння античних скульпторів, геніїв Відродження і сучасних художників. Але перлиною цієї скарбниці світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела.

«Три великі базиліки Риму» (дор. - 878 гривень, діти до 13.99 років - 669 гривень + вх. квитки оплачуються додатково) - ця екскурсія дуже приємна і пізнавальна. Ви познайомитеся зі знаменитими церквами і базиліками Риму.

Екскурсія Траставере ( 836 гривень) - район розташований на правому березі Тібру. Саме тут збиралась уся богема імперського Риму.

Поселення в готель. Ніч в готелі.

  День 6-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Неаполя. 

Оглядова екскурсія в Неаполі (у вартості туру).

«Їду. Не забуду ні вулицю Толедо, ні кварталів Неаполя; на мій погляд, це найкрасивіше місто у світі, не порівняти ні з чим іншим », - так відгукнувся про Неаполь великий Стендаль в подорожніх нотатках 1817 року. Запрошуємо відвідати сакральні місця чудового Неаполя. Ви побачите всі головні міські святині: Кафедральний собор, усипальницю Влада Дракули, монастир Сан Грегоріо Армено і інші дивовижні середньовічні церкви, над оформленням яких працювали кращі майстри свого часу. Ми покажемо Вам картини і фрески Караваджо, Джордано, Джотто, королівські усипальні і купелі перших християн. Сподіваюся, що разом з нами  Ви полюбите Неаполь, і цей роман триватиме все життя!

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

«Помпеї - стародавнє місто» ( 1254 гривень + вх. квиток) - в 1979 році н. е. сталося потужне виверження Везувію, який знищив кілька міст, серед яких був і місто Помпеї, розташоване біля підніжжя вулкана. Понад півтори тисячі років Помпеї залишалися похованими під шаром вулканічного попелу. Організовані археологічні розкопки розпочаті тут в середині XVIII століття і відразу викликали великий інтерес не тільки в Італії, але і у всьому світі. Багато мандрівників прагнули побувати в Помпеях, де буквально на кожному кроці перебували свідоцтва раптово обірваного життя античного міста. І зараз цікавість до Помпеїв не слабшає, щороку його відвідує величезна кількість туристів, охочих подивитися на це. 

Пропонуємо відвідати крихітне Амальфі ( 1881 гривень), царство розкоші і дивовижної природи, місто де чудові пляжі межують з прекрасними віллами, а бірюзове море з цитрусовими садами. Архітектурною окрасою міста являється Собор св. Андрія, який за переказами жив у цих місцях.

З Амальфі факультативно пропонуємо прогулянку в  Равелло ( 836 гривень). Місто – справжня архітектурна перлина для поціновувачів мистецтва з усього світу. Засноване в 5 ст., зараз це фешенебельний курорт з величними віллами і крихітними будиночками на берегу моря, кафедральним собором і звичайно ж віллою Руфоло з неймовірною панорамою на узбережжя.

Повернення до Неаполя. Поселення в готель. Ніч в готелі.

  День 7-й

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день в Неаполі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Сорренто ( 1631 гривень), популярний європейський курорт, місто цитрусових і елітних готелів, місто скель, місто де любили відпочивати Байрон і Гете. Місто заворожує пейзажами та архітектурою, церкви  Сан Франческо, Кафедральний собор, палац Марсіаля.

Екскурсія на острів Капрі ( 2843 гривень). Капрі прекрасний, високі скелі возвеличуються над островом і бірюзовим морем. Тут елегантні вілли межують з цитрусовими садами, кипарисами та хвойними гаями.

Екскурсія в Позітано ( 2007 гривень), одне з найгарніших міст на Амальфійському узбережжі, де різноколірний будиночки межують з готичними церквами, запах цитрусових тут повсюди перегукується з хвойними ароматами, улюблене місце відпочинку італійської богеми.

Салерно ( 1881 гривень), місто курорт на узбережжі Тірренського моря, яке славиться своїми палацами Роджері і Джевонезе, Санторо і Копета, кафедральним собором св. Матвія і комплексом св. Софії.

Переїзд в готелі.Ніч в готелі.

Сан-Марино  Что посмотреть в Венеции за один день: главные достопримечательности города  Венеция. Фото города, картинки, фотографии в хорошем качестве высокого  разрешения

  День 8-й

Сніданок.Виселення з готелю.

Переїзд до Ріміні.

Вільний час для відпочинку на морі.

Пропонуємо відвідати крихітний Сан Марино ( 1213 гривень), рай шопоголіків і одну з найменших країн світу. Під час екскурсії ми можемо побачити Базиліку Сан Марино. площу Делла Ліберта, Церкву Сан Франческо і звичайно ж відправитись на шопінг. Сан Марино – територія звільнена від оподаткування. тому ціни тур суттєво нижчі ніж в сусідній Італії і безліч туристів відвідують країну з цією метою.

Переїзд та поселення в готель. Ніч в готелі.

  День 9-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Венеції.

Відправлення на кораблику до Венеції + в'їзд в туристичну зону ( 1213 гривень у дві сторони).

Екскурсія оглядова по Венеції (у вартості туру).

Венеція, велична і зваблива, як дорогоцінна чаша в безодні вод... Колись була одним з найвпливовіших міст в Європі і називалася «королевою Адріатики». 118 островів, 160 каналів, 400 мостів... Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости. Ультра відоме місто-музей що не тоне, Венеція тепер живе і дихає для туристів, режисерів, художників... Венеція - казкове місто на воді, де замість вулиць - канали, а замість звичних мешканців мегаполіса автомобілів і мотоциклів - вапаретто і гондоли. Венеція - дивне і незрозуміле місто у світі...

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Романтичну прогулянку на гондолі (дор. - 1087 гривень, діти до 13.99 років - 878 гривень). Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятися по місту на гондолі. Цей традиційний човен має дуже давню історію, але досі користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються кращі краєвиди на пам'ятки Венеції і «місто-на-воді» розкривається повністю.

Острови лагуни - кольорова Венеція! (дор. - 1631 гривень; діти до 13.99 р. - 1213 гривень; проїзд на катері + екскурсії з гідом). 

Мурано - відомий у всьому світі за виробництвом художніх виробів з кольорового скла. Відвідаємо майстерню, де досвідчений склодув (безкоштовно) прямо на ваших очах як за помахом чарівної палички, перетворить шматок розтопленого скла в прекрасний предмет. Ця вистава, захопить і здивує не тільки дітей, а й дорослих. Самому сміливому, надасться можливість показати особисту здатність «склодува», зробити якийсь предмет. Емоції і неповторні враження забезпечені! Після демонстрації ви зможете відвідати (безкоштовно) музей скла, а також виставкові зали відомих майстрів-склодувів і походити по численних магазинах в пошуках неповторного сувеніра. Мурано подарує Вам незабутні спогади і ексклюзивні подарунки. 

Бурано - відомий з давніх часів своїми прекрасними мереживами, а також яскраво оздобленими будиночками. Яскравість фарб просто приголомшує, своєю контрастністю, але будиночки пофарбовані не просто так, на цей рахунок є кілька пояснень. Вам вже цікаво? Тоді ми вам про це розповімо. У деяких магазинах можна побачити, як старі досвідчені майстрині роблять найтонші мережива, ця робота вимагає величезного терпіння і майстерності. Спробуйте знамените місцеве печиво «Buranello", а в їх ресторанах свіжо виловлену рибу. Тут ви будете здивовані не тільки яскравими квітами будинків ну і тим, що по милих вузьких каналах пливуть не тільки приватні рибальські човники, а також лебеді та дикі качки.

Екскурсія по Гранд-Каналу - головній вулиці Венеції ( 1505 гривень). Ви не пошкодуєте, що вибрали дану прогулянку, це найкращий спосіб познайомитися з самими романтичними місцями Італії і насолодитися найкрасивішим водним шляхом у світі! Вам необхідно влаштуватися в затишному вапоретто і зануритися в історичну атмосферу Венеції і милуватися надзвичайно красивими видами на місто і його незрівнянну архітектуру. Весь шлях по цьому каналу усипаний витонченими зразками пишних епох бароко і ренесансу. Найпрекрасніші, найпоказовіші палаци Венеції знаходяться саме тут, на Гранд-Каналі, де раніше жили найбагатші з багатих, де кожен будинок - світове ім'я - будинок Дездемони, Палаццо, де знімав поверх Байрон, або де поселили Джордано Бруно, десь тут провів залишок своїх днів Ріхард Вагнер. Ми побачимо ці палаци, повільно пропливають ланцюжком перед поглядом, з борта приватного катера-таксі (пішки неможливо), і ви зрозумієте, чому Венецію називають найдивовижнішим містом світу. Під час прогулянки у вас буде відмінна можливість зробити безліч чудових фотографій.

Відвідування з гідом Палацу Дожів ( 795 гривень + вх. квиток). Жива легенда і візитна картка Венеції - Палац Дожів, нестаріючий символ минулої величі і влади Венеціанської республіки. Саме Палац Дожів - резиденція правителів Венеції, місце засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду - століттями зустрічав всіх гостей, що прибувають з моря.

Переїзд в транзитний готель. Ніч в готелі. 

  День 10-й

Сніданок Виселення з готелю.

Переїзд до Львова.

Перетин кордону.

Вечірнє прибуття до Львова (залежить від проходження кордону). 

Виїзд до Одеси.

День 11-й

Прибуття до Одеси

 

Вартість:  від 439 євро

 

 

Вартість туру включає:

Проїзд автобусом єврокласу

Супровід керівником групи

Проживання по маршруту: готель 3*

Харчування - сніданки

Оглядові екскурсії по містах: Флоренція, Рим, Наполі та Венеція   

Страхування

 Додатково оплачується:

Проїзд в громадському транспорті

Факультативні екскурсії

Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти

Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)

City tax - від  126 гривень до 293 гривень (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)

 

Довідки за тел: 067 489 30 75  Надія