Главная Агентствам О нас Контакты Партнеры

Католицьке Різдво в Італії

 

КАТОЛИЦЬКЕ РІЗДВО В ІТАЛІЇ

Автобусний тур до Італії, без нічних переїздів

22.12.22  -  30.12.22

 

День 1-й Виїзд з Одеси.

День 2-й- 07:00 – збір групи на залізничному вокзалі м. Львів.

07:30 – виїзд зі Львова.   Можливо приєднатися до туру в містах: Стрий, Мукачево.

Перетин кордону. Угорщина – країна з багатою, унікальною історією. Розташована у самому центрі Європи.

Прибуття до Будапешта.

Прогулянка Дунаєм на кораблику (дор. - 1160 гривень, діти до 11.99 років - безкоштовно) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна святковий ілюмінації.

 Поселення до транзитного готелю.

Прогулка по Дунаю на кораблике от Tezeks  Город Любляна: подробно о столице Словении  Озеро Блед: описание, курорты, фото

День 3-й

Сніданок. Виселення із готелю. Переїзд до Любляни.

Екскурсію "Моя мила Любляна" (у вартості туру).

Любляна – невелике, але дуже красиве європейське містечко, розташоване на обох берегах річки Любляниці. Вузькі вулички, пішохідна зона в Любляні, чудово гармонують з ексклюзивними бутіками та приємними кафе, створюючи неповторний колорит південнослов'янських міст. Під час екскурсії ви познайомитеся з історією та архітектурою словенської столиці. Ви прогуляєтеся берегом річки Любляниці, дізнаєтесь легенду міста та побачите багато пам'яток: площу Пресерни, собор Святого Миколая, три мости, дракони та шевський міст, монастир хрестоносців, будівлю національної університетської бібліотеки, палац філармонії та багато інших.

У вільний час пропонуємо екскурсію:

«Озеро Блед – символ Словенії та перлина серед Альпійських курортів» (дор. – 1240 гривень; діти до 11,99 р. – 1040 гривень), посередині якого знаходиться острівець із дзвоном бажань. Над озером видніється середньовічний замок, заснований в одинадцятому столітті, а з оглядового майданчика можна побачити Триголов (2864 м), найвищу гору у словенських Альпах. Дістатися острова ви зможете на човні, словенці називають "Плетньов". До речі, озеро Блед – це єдине місце, де можна зустріти Плетньов. Перший човен, кажуть, був спущений на воду озера у 16-му столітті, і його вигляд практично не змінився більш ніж за чотири століття. З того часу Плетньов – невід'ємний атрибут на озері Блед. А завдяки мальовничим околицям і острову з піднесеною над ним церквою, що наче зійшла зі сторінок книги казок, Блед вже давно набув широкої популярності.

 Переїзд до Італії. Поселення в готель. Ніч у готелі.

День 4-й

Сніданок. Виселення із готелю.

 Прибуття до Флоренції (УВАГА! Пересування містом здійснюється громадським транспортом! Квиток оплачується додатково).

На вас чекає перше знайомство зі столицею Тоскани.

Готелі у Флоренції від ₴803 - Знайти дешеві готелі з momondo  Blogoitaliano: Италия и Рим » Здание Галереи Уффици, Флоренция  ⬇ Скачать картинки Набережная реки арно во флоренции, стоковые фото  Набережная реки арно во флоренции в хорошем качестве - Страница 2 |  Depositphotos

Під час екскурсії Флоренцією (у вартості туру) ви дізнаєтеся факти і секрети більш ніж двохтисячолітньої історії міста, від заснування в епоху Римської імперії до найважливіших подій 15 століття і наступних століть. Архітектурна трійця Домського Собору, Баптистерія з його «Брамою Раю» та Дзвіниця Джотто вразить Вас своєю монументальністю та пишнотою. Старий Палац – символ міської влади, лоджія ланчі – музей скульптури просто неба, Старий Міст зі своєю сімсотрічною історією, все це стане передмовою до теми історії міста та його скарбів.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

"Шедеври назавжди" (1040 гривень). Галерея Уфіцці це один із найстаріших музеїв у світі та серце культурної спадщини Італії. Джотто, Боттічеллі, Леонардо да Вінчі, Рафаель, Мікеланджело (саме в Уффике зберігається знамените тондо із зображенням Святого сімейства - єдине велике мальовниче твір божевільного скульптора поза Сикстинської капели), Караваджо, Тициан... Імена, які змушують завмирати ціни прекрасного. Не кажучи вже про чудові зразки мистецтва Античності, а також твори (кращих творів!) художників французьких, німецьких голландських, фламандських... Найкращі художники, найкращі твори.

"Незабутня Флоренція" (840 гривень). Ми побачимо найпопулярніший музей Флоренції – Галерею Уфіци. Далі побачимо міст Понте Веккьо, що пролягає через річку Арно, а також насолодимося видом на річку. Палаццо Пітті або Галерея Пітті — палац і галерея мистецтв, найбільший із флорентійських палаццо, що нині існують. Побуваємо на вулиці Мікеланджело та зможемо насолодитися видом на місто з оглядового майданчика Мікеланджело. Завершуватиме нашу екскурсію історія садів Боболі – парк у Флоренції часів Ренесансу.

«Загадкова Піза» (дор. – 1440 гривень, діти до 11,99 років – 1040 гривень). Місто Піза - одна з найпрекрасніших перлин регіону Тоскана - у багатьох туристів асоціюється, в першу чергу, з відомою в усьому світі "падаючою вежею". Зрозуміло, ця дивовижна будова є візитною карткою міста, проте, окрім міської дзвіниці в Пізі, є що подивитися. Наприклад, відвідуючи Пізу, варто потрапити на Площу Чудес (Piazza dei Miracoli), яка є домом для таких визначних пам'яток як Пізанський собор (Duomo di Santa Maria Assunta) і баптистерій (Battisterio), а також монументальний цвинтар (Camposanto Monument).

Переїзд до транзитного готелю на території Італії.

 

День 5-й

Сніданок. Виселення із готелю.

 Переїзд до Риму (УВАГА! Пересування містом здійснюється громадським транспортом! Квиток оплачується додатково).

Ми потрапляємо в прекрасне місто, що розкинулося на семи пагорбах, насичене духом античності та колишньої величі Священної Римської Імперії.

Фотографии Рима - достопримечательности Рима на фото  Главные достопримечательности Рима: описание и фото, что посмотреть  обязательно?  Римские каникулы: путеводитель по Вечному городу - Tochka.net

Вирушаємо на оглядову екскурсію «Рим – місто імператорів» (у вартості туру), під час якої Ви побачите Капітолійський музей, де знаходиться знаменитий пам'ятник вовчиці, яка годує засновників Риму – Рема та Ромула; величний Пантеон – храм язичницьким богам, збудований у ІІ. н.е., що нерухомо стоїть на площі делла Ротонда; відомий на весь світ Римський Колізей, на арені якого майже 2000 років тому точилися гладіаторські бої; Римський форум - найважливіший форум древнього Риму, що зображує всю античну красу міста... Вам відкриється історія славетного Риму, легенди та таємниці, що зберігаються у стінах храмів, монументах та старовинних спорудах...

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

«Подорож до Ватикану» ( 1160 гривень + вх. квиток із резервацією орієнтовно 1040 гривень, 2 години). Наш шлях веде нас до найменшої країни у світі, але кожне слово її правителів висловлюється в душах мільйонів християн. Зручно влаштувавшись на правому березі Тибру, Ватикан повністю незалежний від Італії, має свою залізницю, своє телебачення, газету, закони, правила та поліцію. Ватикан оголошений ЮНЕСКО пам'яткою світової культурної спадщини. Ми відвідаємо Собор Святого Петра, велич та краса якого не мають собі рівних. Відвідаємо і Музей Ватикану, який є цілим комплексом, з безліччю залів і кімнат. Тут ми побачимо твори античних скульпторів, геніїв Відродження та сучасних художників. Але перлиною цієї скарбниці світового мистецтва по праву вважається Сікстинська капела.

 «Три великі базиліки Риму» (дор. – 840 гривень, діти до 11,99 років – 640 гривень + вх. квитки оплачуються додатково) – ця екскурсія дуже приємна та пізнавальна. Ви познайомитеся зі знаменитими церквами та базиліками Риму.

 Екскурсія Траставером (800 гривень) - район розташований на правому березі Тибру. Саме тут збиралася вся богема імперського Риму.

Поселення у готель. Ніч у готелі.

День 6-й

Сніданок. Виселення з готелю.

 Вільний день у Римі.

 У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

 Екскурсію в Колізей (920 гривень + вх. квиток). Символ міста, мужності та величі також під час екскурсії ми побачимо Капітолійський пагорб та Імператорські форуми.

Екскурсія в Тіволі (1000 гривень). Місце відпочинку для всіх римлян. Гарні краєвиди, фонтани та сірчані джерела, здавна манили до себе місцевих жителів.

У другій половині дня збір групи та переїзд до транзитного готелю.

Ніч у готелі

День 7-й

Сніданок. Виселення із готелю. Прибуття до Венеції.

Відправка на кораблику до Венеції + в'їзд у туристичну зону (1000 гривень на дві сторони).

Екскурсія оглядова Венецією (у вартості туру).

Отдых в Венеции. Все что нужно знать о Венеции:погода, карта,  достопримечательности, отели  ⬇ Скачать картинки Венеция, стоковые фото Венеция в хорошем качестве |  Depositphotos  Сан-Марко в Венеции: площадь, собор и другие достопримечательности

Венеція, велична і спокуслива, як дорогоцінна чаша в безодні вод... Колись була одним із найвпливовіших міст у Європі і називалася «королевою Адріатикою». 118 островів, 160 каналів, 400 мостів... Найкраще гуляти Венецією пішки, переходячи через мости. Ультра відоме нетонуче місто-музей, Венеція тепер живе та дихає для туристів, режисерів, художників... Венеція – казкове місто на воді, де замість вулиць – канали, а замість звичних мешканців мегаполісу автомобілів та мотоциклів – вапаретто та гондоли. Венеція – дивне та незрозуміле місто у світі...

 У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Романтичну прогулянку на гондолі (дор. – 1040 гривень, діти до 11.99 років – 840 гривень). Щоб отримати справжнє задоволення від перебування у Венеції, рекомендуємо прогулятися містом на гондолі. Цей традиційний човен має дуже давню історію, але досі користується шаленою популярністю. Саме з гондолами відкриваються найкращі краєвиди на визначні пам'ятки Венеції та «місто-на-воді» розкривається повністю.

 Острови лагуни – кольорова Венеція! (Дор. – 1560 гривень; діти до 11,99 р. – 1160 гривень; проїзд на катері + екскурсії з гідом).

 Мурано – відомий у всьому світі з виробництва художніх виробів із кольорового скла. Відвідаємо майстерню, де досвідчений склодув (безкоштовно) прямо на ваших очах як за помахом чарівної палички, перетворить шматок розтопленого скла на прекрасний предмет. Ця вистава захопить і здивує не лише дітей, а й дорослих. Найсміливішому, представиться можливість показати особисту здатність «склодува», зробити якийсь предмет. Емоції та неповторні враження забезпечені! Після демонстрації ви зможете відвідати (безкоштовно) музей скла, а також виставкові зали відомих майстрів-склодувів та походити численними магазинами у пошуках неповторного сувеніру. Мурано подарує Вам незабутні спогади та ексклюзивні подарунки.

Бурано – відомий з давніх-давен своїми прекрасними мереживами, а також яскраво прикрашеними будиночками. Яскравість фарб просто вражає своєю контрастністю, але будиночки пофарбовані не просто так, щодо цього є кілька пояснень. Вам цікаво? Тоді ми вам розповімо про це. У деяких магазинах можна побачити, як старі досвідчені майстрині роблять найтонші мережива, ця робота потребує величезного терпіння та майстерності. Спробуйте знамените місцеве печиво «Buranello», а в ресторанах свіжовиловлену рибу. Тут ви будете здивовані не тільки яскравими квітами будинків, а й тим, що милими вузькими каналами пливуть не лише приватні рибальські човники, а також лебеді та дикі качки.

  Екскурсія Гранд-Каналом – головною вулицею Венеції (1440 гривень). Ви не пошкодуєте, що обрали дану прогулянку, це найкращий спосіб познайомитися з найромантичнішими місцями Італії та насолодитися найкрасивішим водним шляхом у світі! Вам необхідно влаштуватися в затишному вапоретто та поринути в історичну атмосферу Венеції та милуватися прекрасними краєвидами на місто та його незрівнянну архітектуру. Весь шлях цим каналом усипаний витонченими зразками пишних епох бароко і ренесансу. Найпрекрасніші, найпоказовіші палаци Венеції знаходяться саме тут, на Гранд-Каналі, де раніше жили найбагатші з багатих, де кожен будинок - світове ім'я - будинок Дездемони, Палаццо, де знімав поверх Байрон, або де поселили Джордано Бруно, десь тут провів решту своїх днів Ріхард Вагнер. Ми побачимо ці палаци, що повільно пропливають ланцюжком перед поглядом, з борту приватного катера-таксі (пішки неможливо), і ви зрозумієте, чому Венецію називають найдивовижнішим містом світу. Під час прогулянки у вас буде чудова можливість зробити безліч чудових фотографій.

Відвідування з гідом Палацу Дожів (760 гривень + вх. квиток). Жива легенда та візитна картка Венеції – Палац Дожів, нестаріючий символ колишньої величі та влади Венеціанської республіки. Саме Палац Дожів – резиденція правителів Венеції, місце засідання Великої ради, Сенату та Верховного суду – століттями зустрічав усіх гостей, які прибувають із моря.

Переїзд до транзитного готелю на території Угорщини. Ніч у готелі.

День 8-й

 Виселення із готелю. Переїзд до Львова.

За наявності вільного часу пропонуємо:

Відвідування винних підвалів у Долині красунь з дегустацією вин та найсмачнішого гуляшу (960 гривень). Егер є одним із центрів угорського виноробства. Саме тут знаходиться один із найпопулярніших, серед українських туристів, об'єктів – Долина красунь (тут роблять широко відоме червоне вино Egri bikavér, тобто «Егерська бича кров»). Спробувати це вино, а також багато інших, можна в невеликих винних льохах, господар пивний пригостить кількома чарками вина різних сортів, і звісно угорськими національними стравами. Окрім Egri bikavér тут популярні білий мускат «Оттонель», популярне сухе вино «Дівчина з Егеру», оригінальний червоний «Цвайнгер» і дуже смачне і запашне десертне вино під назвою «Мелора». Крім того, тут можна скуштувати так зване «солодке льодове вино Каберне-Совіньйон». Також ви зможете взяти участь у конкурсах та виграти чудові призи...

Перетин кордону.

Вечірнє прибуття до Львова. Виізд до Одеси.

День 9.

Прибуття до Одеси. 

Вартість : 370 євро ( Рим - 1 день)

430 євро ( Рим - 2 дня)

Вартість туру включає:

     Проїзд автобусом єврокласу

     Супровід керівником групи

     Проживання за маршрутом: готель 3*

     Харчування - сніданки

     Оглядова екскурсія Любляною, Римом, Флоренцією та Венецією.

Додатково оплачується:

       Проїзд потягом

     Проїзд у громадському транспорті

     Факультативні екскурсії

     Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти

     Особисті витрати (обіди, вечері тощо)

     City tax - від 120 гривень/добу/особу (місцевий податок, що сплачується в автобусі керівнику групи на вимогу готелю)