Головна Агентствам Про нас Контакти Партнери

Круиз "Открытие Румынии"2

"Відкриття Румунії"

4 дня/3 ночи

Ізмаїл  Тулча / Сулина  Ізмаїл

по понеділках:  02.08, 23.08, 30.08, 13.09, 27.09

4 дня/3 ночи

День 1. Прибуття на борт  07.00  09.00.

                                Туристический потенциал наращивается: из Измаила стартует новый круиз в  Румынию – Бессарабия Информ Из Измаила будут начинаться речные круизы по Нижнему Дунаю | Одесский Курьер Из Измаила запускают два круиза по дельте Дуная и Румынии - Город 24 (ФОТО)  - Город 24 - Новости Измаила

Гарантуємо для вас безпечний відпочинок. Під час прибуття буде проводитись температурний контроль, експрес тестування на COVID-19 (за необхідністю) та дезінфекція багажу.

Круїз до Суліни.

Після прекрасної подорожі, наповненої вітром та сонцем MS DIANA прибуває до міста Суліна.

Гирло Суліна або канал Суліна є найкоротшим рукавом у дельті Дунаю. Його довжина – приблизно 70 кілометрів. Це найпряміший рукав дельти Дунаю. Він з’явився в результаті розгалуження Тульчиньського рукаву і впадає в Чорне море в місті Суліна.

Обід  13.00.

На борту теплоходу до ваших послуг працює бар, де Ви можете скуштувати найпопулярніші коктейлі. Також Ви маєте можливість насолоджуватись розважальною програмою, засмагати на палубі або проводити час з сім’єю в затишній атмосфері. Щоб ви не обрали, Вас супроводжуватимуть багата флора та фауна дельти Дунаю.

Вечеря  19.00.

Вечір великих сюрпризів і розваг починається в 20.30. Розіграш в якому перемагають всі, але супер приз від капітана дістанеться тільки одному супер-переможцю. Запрошуємо всіх на вечір караоке під час якого буде обрано голос MS DIANA.

День 2. Сніданок  08.00.

Екскурсія по Суліні  10.00. Гід, захоплений історією та повістями цього міста, натхненно та з гумором проведе вас у подорож по відомим місцям минулих часів. Суліна була схожа на міні Європу тому, що була населена 21 національністю шести релігійних конфесій. Історії про піратів, культові місця з великою історією, кладовище, яке є одним із трьох визначних історичних пам’яток. Кінцевою точкою є піщаний пляж біля моря. 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе) Возможно, это изображение (водоем и текст «YAMAHA XO 0342-TO») 

Обід  13.00.

Прогулянка на човні в районі заповідника Сакалін  15.00.

Excursie Pădurea Letea  ora 14.00.

Пройшовши приблизно годину подорожі по каналах, де ми будемо милуватися водяними ліліями, пеліканами, лебедями і не тільки, потрапивши в ліс Letea, ми вирушимо в справжнє сафарі, де побачимо диких коней, а також багатолітні дуби, дюни з найдрібнішого піску, виноградні лози, характерні для тропічних лісів. Також ми зупинимось біля оазису с морською водою, яка має цілющі властивості. Ліс Letea - це найстародавніший заповідник в Румунії та найпівнічніший субтропічний ліс Європи. 

Возможно, это изображение (болотная птица, природа и водоем) Возможно, это изображение (лебедь и природа)

Вечеря - 19.00.

Художня программа на борту - 21:00. Для Вас буде виступати місцевий ансамбль з національними грецькими танцями.

День 3. Сніданок  08.00

Вільна програма Ви можете пройти приблизно 2 кілометри, щоб відкрити для себе один з піщаних пляжів безсумнівної краси..

Круїз до Нуфару/Тулча 13.00

Обід на борту Барбекю на верхній палубі.

Під час круїзу Ви можете насолоджуватись програмою на борту. Насолоджуватись найпопулярнішими коктейлями нашого бармена, засмагати під тихим вітром на верхній палубі, насолоджуватись видом на Дунай або насолоджуватись компанією родини, що грає в різні ігри в тіні тераси.

Возможно, это изображение (водоем) Возможно, это изображение (водоем)

День 4. Сніданок  08.00.

Відвідайте музейний центр екотуризму "Дельта Дунаю".

Розташований недалеко від набережної міста. Музейний центр екотуризму Дельти Дунаю є культурним центром міста Тулча. Центр включає постійну виставку, яка в основному представляє елементи, характерні для існуючої природної спадщини в біосферному заповіднику Дельти Дунаю, громадський акваріум та різні тимчасові виставки. Постійна експозиція показує біологічне різноманіття, маючи експозицію з 46 видів птахів та 12 видів ссавців, представлених у різних сценах екологічних відносин. Також тут ви можете познайомитись із птахами, оголошеними природними пам’ятками, рідкісними та охороняємими видами тварин на національному та європейському рівнях, вимерлими видами, акваріумами з різноманітними видами риб 

та багатьма іншими цікавими речами.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе) Возможно, это изображение (дерево и на открытом воздухе)

Обід  13.00.

Виїзд до Ізмаїла – До побачення Румунія!

Вартість туру: 

02.08-05.08  455 євро; 23.08-26.08 455 євро; 30.08-02.09 - 415 євро

13.09  16.09 - 415 евро;   27.09  30.09 - 380 евро;

11.10  14.10 - 360 евро; 25.10  28.10 - 345 евро.

Послуги включені:

 Аперитиви та напої на борту та під час дегустації вин та розважальних програм;

 Основне харчування на борту або на березі, під час екскурсій, відповідно до програми;

 Напої: пиво та вино, кава, чай, сік під час сніданку, обіду;

  Газована та негазована вода під час всього круїзу;

 Екскурсії за графіком

 Доступ до велосипедів;

 Художні програми на борту;

 Стоянка авто під охороною.

Програма не включає:

 ПЦР тест на COVID-19;

 Медичне страхування;