Главная Агентствам О нас Контакты Партнеры

Літній світ – Албанія

 

 Літній світ – Албанія!!!

   8 днів, виїзд з Одеси

            4 ДНІ ВІДПОЧИНКУ НА МОРІ В АЛБАНІЇ 

вартисть :    від 223 Евро

           Дати туру:    18.06.22,     24.07.22 ,     28.07.22,      22.08.22,    15.09.22

 

           !!! У вартості туру екскурсії по Велико-Тирново і Софії!!!

Є змога відвідати:  Крую, Тірану, Гірокастру, Бутринт і Берат в Албанії, Арбанаси та Рильський Монастир в Болгарії!!!

 

День 1. Одеса – Фокшани

Виїзд з Одеси. Перетин кордону. Поселення в транзитному готелі на території Румунії. Ночівля в готелі.

День 2. Велико-Тирново

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Велико-Тирново. Нас зустрічає одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури - Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін відбудоване заново...

Середньовічна фортеця Царевець  (Дорослий: 16€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

Археологічні дослідження виявили багато пам'ятників історії часів великої Османської імперії в Велико Тирново, одна з основних пам'яток, що збереглися в місті, це палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец.

У вільний час пропонуємо відвідати:

Арбанаси  (Дорослий: 21€ / Діти: 19€)

колись місто було набагато більшим поселенням. У 1530 році воно було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Місто відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеними в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах, нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином.

День 3Ксаміль

Курорт Ксамиль - албанские Мальдивы | Феерия  Райская Албания. Ксамиль — лучший пляж Ионического побережья. Саранда 2022  - YouTube  Ксамиль | Турагенство в Минске | Купить тур | Цены на путевки в  ALLTOUR|Туроператор

Ласкаве сонечко, теплий пісок, невеликі бухти, море з дивовижним бірюзовим відтінком, м'який шум хвиль - все це курорт Ксаміль. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 4 - 5. відпочинок на Адріатичному узбережжі

Відпочинок на Іонічному узбережжі. У вільний час пропонуємо відвідати:

Бутринт  (Дорослий: 18€ / Діти: 16€ + вх. квиток)

стародавнє місто в Албанії, засноване греками задовго до н.е., столиця невеликого царства Епір. Поселення знаходилося на березі затоки, що має вихід в Іонічне і Адріатичне моря. Воно зберегло безліч пам'яток археології, що відображають різні періоди розвитку міста.

Берат  (Дорослий: 36€ / Діти: 31€)

місто-музей, відоме ще як "місто тисячі вікон", оскільки більшість старих будівель міста прикрашені вікнами. Місто розташоване біля підніжжя гори Томор зі старовинною фортецею на одному з пагорбів, звідки Вашому погляду відкриється чудовий вид на древнє місто. В самому місті є декілька мечетей XV століття і велика кількість візантійських православних церков. В деяких церквах і по сьогоднішній день збереглись фрески відомого художника Онуфрія і його школи, а також роботи інших пізніших відомих шкіл фресок та ікон балканського регіону.

Фото Албании (511 фото)  ТОП 9 причин выбрать для отдыха Албанию  Берат - ЛЮБОСВИТ

Гірокастра  (Дорослий: 26€ / Діти: 21€ + вх. квиток)

Гірокастра - відома, як «кам'яне місто» або «місто тисячі кроків», подарує нам чудові спогади про епоху рицарів та рицарських турнірів. Пройшовшись вузькими, вимощеними каменем вуличках з красивими будинками баштового типу - мимоволі відчуваєш епоху Середньовіччя.

Яхт пікнік  (Дорослий: 80€ / Діти: 43€)

це чудова можливість побувати у відкритому морі, скупатися в найчистішій воді, пообідати в хорошій компанії на палубі судна і просто красиво розслабитися.

Екскурсія на казковий острів Корфу

 (Дорослий: 38€ / Діти: 30€ + вх. квиток)

На відміну від материкової частини Греції і островів Егейського моря, Корфу вдалося уникнути турецького панування. Тут довгий час правили венеціанці, британці, італійці, за Наполеона острів входив до складу Франції, кожен з періодів залишив свій неповторний відбиток в історії острова. Під час оглядової екскурсії островом ми відвідаємо місто Корфу, де у нас буде можливість вдосталь нагулятися звивистими середньовічними вуличками, відвідати Кафедральний Собор і Собор Святого Спиридона - покровителя острова, побачити стару візантійську фортецю і Палац Михайла і Георгія, знамениту на всю Європу площу Спіанада і вулицю Лістон, ідентичну Де Ріволі в Парижі.

Джип-Сафарі  (Дорослий: 88€ / Діти: 80€)

Нас очікує захоплююча подорож! Ця екскурсія гармонійно об'єднує в собі пригоди, веселощі, насолоду природою і відмінний відпочинок. Ми сповна зможемо насолодитися їздою по гірських дорогах, відвідати старовинні села, скуштувати страви місцевої національної кухні і скупатися на одному з найкрасивіших пляжів південної албанської Рів'єри. Сафарі закінчиться поїздкою в порт-Палермо.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 6Ксаміль

Виселення з готелю. Цього ранку ми зможемо приділити трішки свого часу для завершального побачення з морем. Хтось вирішить піти на своє улюблене місце на пляжі, хтось захоче зробити ще декілька фотографій на чудовій набережній та кинути у море монетку… Ми не прощаємось, а лише кажемо «До побачення», «До нових зустрічей, чарівна Болгарія!» Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю). Вільний час. Орієнтовний час виїзду з Албанії 16:00. Нічний переїзд територією Албанії.

Национальный театр «Иван Вазов» — София, Болгария  Софія, Болгарія, тури в Болгарія, поїздка в Софія  София столица Болгарии: достопримечательности.  

 День 7. Софія – Русе

Переїзд в Софію.

Екскурсія столицею Болгарії - Софією

 (входить у вартість туру)

Нас запрошує одне з наймолодших міст Європи. Сьогоднішня Софія - динамічне, сучасне європейське місто з численними представництвами всесвітньо відомих фірм, з бізнес-центрами, парками і комплексами для розваг і спорту. Це єдина європейська столиця, розташована прямо біля підніжжя гори, що піднімається на 2500 м над рівнем моря. Місто з тисячолітньою історією, назване іменем богині мудрості, Софія і сьогодні зберігає культурно-історичні пам'ятки різних епох - від античності до сучасності. 

Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:

Рильський монастир  (Дорослий: 21€ / Діти: 13€)

На правому березі річки Рильська знаходиться найвидатніший пам'ятник болгарської культури і архітектури епохи національного Відродження - Рильський монастир, відомий також під ім'ям Святої Рильської обителі. Зовні Рильський монастир найбільше схожий на неприступну фортецю. Однак за високими, міцними стінами можна побачити чудовий архітектурний ансамбль, який вразить численними колонадами, красою невагомих сходів і балконів. У самому центрі двору розташована велика кам'яна Хрельова вежа, побудована в 1335 році. На самому вершечку вежі знаходиться каплиця Преображення Господнього, прикрашена настінними розписами, яким понад 700 років.

Повернення в Софію. Переїзд в Русе. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 8. Ізмаїл – Одеса

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Одесу. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл 22:00, в Одесу після опвіночі (наступний день). До нових зустріч!

 Додаткова інформація та бронювання

тел: 067 483 85 54    Маріанна