Головна Агентствам Про нас Контакти Партнери

Музей "Коньячного Мистецтва" Шустова

 

Музей "Коньячного Мистецтва" Шустова

 

 Ласкаво просимо в музей коньячного справи Шустова!

 

Вас чекаэ понад 15 тисяч діжок коньячних спиртів, 2000 квадратних метрів музею, дегустації, власний кінотеатр, свій вхід в катакомби та 1,5 години  дивовижної історії коньяків !

Це перший та єдиний музей коньяку в Україні. Він відкрився на честь 150-річчя підприємства Шустів. Завод із 20 століття виробляє міцний напій за класичною французькою технологією — так, як його роблять у регіоні Коньяк.

Це АРТ – центр - Музей коньячної справи імені Миколи Леонтійовича Шустова, людину, яка в далекому 1863 році створила з синами свій знаменитий бренд і зуміла виробити напій, який заслужив горду назву «коньяк». Це – найстаріше підприємство коньячної галузі, саме тут організовано виробництво шустівських коньяків, саме тут були розроблені рецептури найкращих коньяків галузі, найкращих коньяків України.

Експозиція Музею розповідає про історію справи Шустових, коньячне провадження, а також історію Одеського коньячного заводу та Одеси. Це старовинні бочки для витримки коньячних спиртів, перші рекламні оголошення про коньяк «Шустов» у пресі, листівки, попільнички, годинники та інші цінні артефакти часів Шустових.

 

                          ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу фото музея шустов      ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу фото музея шустов      ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу фото музея шустов    ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу фото музея шустов

Тут ви можете познайомитися з трамваєм, створеним за кресленнями 1912 року «Конки», що використовується як транспортний засіб як реклама самим Шустовим.

 

Дегустаційний зал розташований тут же в одному з винних підвалів, де можна продегустувати ординарні, марочні та колекційні коньяки, залежно від вартості дегустаційного пакету.

Тривалість екскурсії із дегустацією 90 хвилин.

 

Вартість:

Екскурсія з дегустацією ординарних, та марочних та колекційних коньяків - 250/370 грн.

 

Предварительная запись на экскурсии обязательна.

   Тел. 067 489 07 09, 067 489 30 75