Головна Агентствам Про нас Контакти Партнери

На зустріч до Афродіти

 

На зустріч до Афродіти

Автобусний тур до Греції з відпочинком на морі з Одеси

 

 01.06 - 07.06  ;   23.06 - 29.06

06.07 -  12.07  ;   20.07 - 26.07

24.08 - 30.08

07.09 - 13.09  ;  21.09 - 27.09

12.10 - 18.10  ;  26.10 - 01.11  

 

 

ДЕНЬ 1

Виїзд із Одеси та Ізмаїл.

Перетин кордонів. Нічний переїзд.

ДЕНЬ 2

Прибуття до Греції.

    

Оглядова екскурсія Салоніками – “Македонське царство”, під час якої ми побачимо Білу Вежу – символ міста, Храм Святого Димитрія Солунського, дізнаємося перекази про чудеса, що відбулися в цій церкві, відвідаємо Ротонду, побудовану як храм, присвячений спочатку Зевсу , а пізніше – Святим Небесним Безтілесним Силам – архангелам. Переїзд до Паралії Пантелеймонос – курорт на березі Егейського моря, розташований біля підніжжя гори Олімп. Широка піщана берегова лінія є однією з найчистіших у світі! Заселення в готель. Вільний час. Ніч у  готелі.

ДЕНЬ 3

Сніданок. Екскурсія на Метеори “Парячі монастирі” . Нас чекає екскурсія до одного з найбільших монастирських комплексів у Греції, розташованого на скелях! Під час цієї екскурсії ми насолодимося неймовірно гарним краєвидом на Фессалійську рівнину і дізнаємося легенду утворення цих монастирів! Ніч у готелі.

    

ДЕНЬ 4

Сніданок. Екскурсія на Олімп “В гості до богів”. Олімп – це найвищий гірський ланцюг у Греції. Її висота складає 2917 метрів. Це те місце, де проживали і звідки правили світом 12 богів! Наша екскурсія розпочнеться з підйому на гору Олімп та відвідин Монастиря Діонісія. Після екскурсії на гору Олімп пропонуємо всім бажаючим відвідати унікальну локацію – села: Новий Пантелеймон та Старий Пантелеймон. Незважаючи на схожі назви, приставки до міст «Старий» та «Новий» відображають не лише час виникнення, а й атмосферу, побут та колорит поселень.

Першою нашою зупинкою буде старовинний венеціанський замок Платамонас, розташований прямо навпроти Нового Пантелеймонасу. Це одна з найвидатніших пам’яток Пієрії. Фортеця перебуває у досить хорошому стані, а вхід до неї доступний за невелику плату. (3 EUR)

Чарівне гірське село Паліос Пантелеймонас (від гр. Старий Пантелеймон) причаїлося в Олімпійському гірському масиві, яке по праву вважається одним з найкрасивіших у Греції. Вона комфортно розташувалася на висоті 700 м над рівнем моря в оточенні пишної зелені. Звідси відкриваються чудові краєвиди на Егейське узбережжя та замок. Архітектура села зберегла вірність стародавнім традиціям і вражає гармонією з навколишніми пейзажами. Також у цьому селі ми відвідаємо церкву Святого Пантелеймона, де ви можете поставити свічки та залишити записки. А після екскурсії на нас чекає обід (за доп.плату) в одній із найзнаменитіших гірських таверен Північної Греції. Ніч у готелі.

    

ДЕНЬ 5

Сніданок. Круїз на острів Скіатос “Смарагдовий острів” . Сьогодні ми побачимо смарагдовий діамант Північних Спорадських островів з найкрасивішими пляжами та мальовничою архітектурою! Наша подорож почнеться з міста Волос, який розташований біля підніжжя гори кентаврів — Пеліон. Круїз на кораблі триває близько двох годин. Весь цей час ми матимемо можливість насолоджуватися фольклорною танцювальною програмою, відпочинком та спостереженням за дельфінами, що супроводжують кораблі в Егейському морі! Нас чекає купання на одному з найчарівніших пляжів Кукунаріс, і вільне в місті Скіатос для ланчу, шопінгу та прогулянки. Все це обов’язково вразить нас і надихне! Ніч у готелі.

    

ДЕНЬ 6

Сніданок. Екскурсія Афінами та Акрополем «Верхнє місто» – ми побачимо такі легендарні місця, як Храм Зевса Олімпійського, будівлю Парламенту та інші чудові архітектурні ансамблі. Протягом піднімемося до Акрополю, де знаходяться знамениті храми – Парфенон і Пропілеї, звідки відкривається чудовий краєвид на кам’яні амфітеатри Діоніса.

Також ви побуваєте біля Палацу Грецького Парламенту, де відбувається знаменита зміна варти і на Площі Синтагму.

А по дорозі назад ми під’їдемо до Фермопільської ущелини біля якої спартанці тримали оборону і де знаходиться пам’ятник 300-Спартанцям. Ніч у готелі

  Афинский Акрополь: описание, режим работы, цены и советы по посещению  9 интересных фактов об Афинах

ДЕНЬ 7

Сніданок.

Екскурсія на Діон і Вергіну «Старовинні міста» .Діон – древнє македонське місто, де знаходився жертовний вівтар Зевса. В археологічному парку можна побачити тут святилища Деметри та Ізіди, античний Одеон, римські лазні, житлову частину стародавнього міста та «палац Діоніса».

Вергіна – перша столиця стародавньої Македонії, яку, за переказами, заснував Каран і назвав її Егес. Розквіт цього міста посідає V-IV ст. до зв. е. В 1977 Вергіна стала широко відома, коли в ході археологічних розкопок була виявлена ​​гробниця Філіпа II – батька Олександра Македонського.  Усередині мармурового саркофага Філіпа II було знайдено золоту скриньку з останками вбитого царя, золоту царську корону та інші предмети, що становлять величезний інтерес з культурно-історичної точки зору. Ніч у готелі.

ДЕНЬ 8

 Сніданок. Екскурсія на водоспади Едеси та до термальних джерел Позар “Чарівні джерела”. Ми проїдемо через багаті сільськогосподарські регіони та міста Центральної Македонії і приїдемо до прекрасного міста Едеса — столиці вишень! Тут ми матимемо можливість насолодитися красою природи, водоспадами — найбільшим з них — Каранос, погуляти навколо них і навіть пройти крізь! Також ми побачимо один маленький музей із виробництва кунжутної олії!

Далі ми вирушимо до термальних джерел Позар одного з найкрасивіших курортів у Центральній Македонії, розташованого біля підніжжя гори Каймакчалан заввишки 2524 метри! Гарячі джерела температурою 37℃ протікають вздовж русла річки, формуючи невеликі природні термальні водоспади та озера. Тут, близько 15 печер, також розташований Спелеологічний парк Греції, деякі з яких доступні для відвідування! З собою можна взяти купальний костюм та рушник. А ще у нас буде час відвідати місцевий ринок із традиційними грецькими продуктами — алкогольними напоями, сушеними фруктами, медом, варенням, чаєм тощо.

Ночівля в готелі.

Экскурсия Водопады Эдессы и термальные источники Аридеи, Греция, Халкидики  - «На халяву и уксус сладкий, а уж черешня тем более! Красивый город,  который мы не увидели и водопад, в котором не искупались,  Термальные источники Лутра Позар Аридея / Эдесса / Македония, Греция /  Фотоальбом: Галина Юр  Из Салоников: Термальные источники Позар и Эдесса | GetYourGuide

ДЕНЬ 9

Сніданок. Виселення із готелю.

Переїзд у Салоніки.

Виїзд до України.

ДЕНЬ 10

Прибуття в Одессу.

 

Вартість:  від 250 євро

 

Включено

- проїзд автобусом єврокласу за маршрутом

- проживання у вибраному готелі (7 ночей) з вибраним типом харчування

- супровід гіда Itravel

- медичне страхування від нещасного випадку

Не включено

- туристичний податок у готелі (2 - 3,5 EUR за особу, за ніч)

- факультативні екскурсії

- особисті витрати

 

Додаткові послуги

Вкл.НайменуванняЦіна за дорослогоЦіна за дитинуЦіна вхідного квитка
3 EUR
-
3 EUR
-
20 EUR
8 EUR
8 EUR
-
-
-

 

Довідки за тел,  067 489 30 75  Надія