Головна Агентствам Про нас Контакти Партнери

Натхненний вікенд в Трансільванії

 

Натхненний вікенд в Трансільванії...

(за мотивами серіалу Wednesday)

Одеса - Бухарест (1 ніч) - Сіная - Буштені - Трансильванія (1 ніч) - Бран - Ришнов - Одеса

 

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

21.03 ; 01.04;   05.04;   16.04;  29.04

09.05;  19.05;   26.05

09.06;  25.06

08.07;  15.07;  29.07

 

!!! У вартості туру екскурсії по столиці Румунії - Бухаресту, королівський резиденції «Пелеш» і замку «Графа Дракули» !!!

 

 

День 1. Одеса - Бухарест

Виїзд з Одеси. Можливе приєднання до групи в Ізмаїлі. Переїзд в Бухарест.

Екскурсія Місто парадоксів і контрастів, Бухарест (входить у вартість туру)

поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого, неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв.

Достопримечательности Бухареста: Топ-25 (МНОГО ФОТО)  Топ 25 — достопримечательности Бухареста  Therme Bucuresti, Balotesti: лучшие советы перед посещением - Tripadvisor

Слідами Венсдей Аддамс (Дорослий: 23€ / Діти: 16€)

Під час цієї екскурсії ми поринемо в атмосферу серіалу «Венсдей» та побачимо оранжерею Невермора, будинок Monteoru, школу Уенсдей…

Поселення в готелі.

Найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток)

У вільний час усім бажаючих пропонуємо відвідати найбільший термальний комплекс, у якому 8 басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин).

Повернення в готель.

День 2. Бран - Брашов - Буштень - Сіная - Замок Пелеш

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто Сіная.

Замок Кантакузино из сериала Венздей – что нужно знать о Неверморе -  Закордон  Дивовижний королівський замок Пелеш, Румунія (17 фото) - ВСВІТІ  Замок Бран (Румыния) - что посмотреть, как добраться, карта

Замок «Пелеш» (входить у вартість + вх. квиток)

Екскурсія по літній резиденції королівської сім'ї Румунії, відвідування одного із найбільш неповторних музеїв Європи – Замка «Пелеш» (вх. квитки), шедевр архітектури і мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку…

Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Академія Невермор (Дорослий: 11€ / Діти: 11€ + вх. квиток)

Румунія країна загадкова і красива, у вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати палац-привид в містечку Буштені, побудований князем Георгі Григора Кантакузіно.

Замок «Графа Дракули» (входить у вартість + вх. квиток)

У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв… Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут… Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна… По-перше, з нами буде гід, а по-друге, всім відомо, що всі казки просто зобов'язані закінчитися красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує «Кімната страху» - моторошне і захоплююче видовище…

Вечірня екскурсія по старовинному місту Брашов (Дорослий: 21€ / Діти: 16€)

Брашов - один з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, бароко, ренесансу та романського стилю, зачаровує і дарує прекрасні спогади про місце, в якому зупинився час.

Повернення в готель.

«Вечір з національним колоритом» (Дорослий: 21€ / Діти: 16€)

з дегустацією румунської цуйки або вина і приємною вечерею…

Ночівля в готелі.

День 3. Ришнов - Ізмаїл - Одеса

Сніданок. Виселення з готелю.

 Вільний час. У вільний час пропонуємо:

Фортеця Ришнов (зовніншій огляд) + Castle Valley (Дорослий: 21€ / Діти: 18€ + вх. квиток)

Фортеця Ришнов – могутня селянська фортеця, збудована на крутій скелі протягом майже триста років, з 14 по 17 століття, для оборони від татарських набігів і вторгнень турецьких військ. Фортеця як місто в мініатюрі містила всі споруди, необхідні для побуту і життєдіяльності: церква, житлові будинки, майстерні, школу і т.д. Сьогодні на території фортеці складається ілюзія невеликого старого міста, з вузькими вуличками і одноповерховими будиночками. З фортеці відкривається прекрасна панорама на довколишній гірський масив Бучеджь. Після відвідування фортеці пропонуємо побачити печеру Castle Valley. У надрах Трансільванії ховається цілий світ, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Ось воно - царство вічної ночі, де час завмер на тисячоліття. Скільки ж таємниць і легенд знають печери, скільки незліченних багатств заховане в них?

Прежмер (Дорослий: 16€ / Діти: 13€ + вх. квиток)

Укріплена церква в Прежмері це потужна фортеця, обнесена по колу кількома рядами високих і товстих мурів з баштами. В самій фортеці було зведено дивовижне помешкання, що сьогодні однозначно отримало б назву - багатоквартирного житлового комплексу. У великій кількості збережених кімнат, під час ворожих набігів мешкало усе село, номер кімнати відповідав номеру будинку, тут були хліви, майстерні, школа та інші цікаві обєкти.

Виїзд в Україну. Перетин кордону.

Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл 22:00, в Одесу після опвіночі (наступний день). До нових зустрічей!

 

Вартість :  від 120 євро

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• супровід гіда керівника по всьому маршруту;

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;

• проживання по маршруту в готелі на базі сніданків;

• три екскурсії, вказані в програмі.

Додатково оплачується:

 послуга "гарантований номер місця" - 13 € (місця з 1 по 16).

 страховий поліс (на всі тури з 10.09.19)

 оренда радіогіда - 4 € (для дітей віком до 6 років радіогід не обов`язковий)

 вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;

 проїзд в громадському транспорті;

 рекомендовані програми;

 особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).