Главная Агентствам О нас Контакты Партнеры

Лімончелло по неаполетанскі...

  

Лімончелло по-неаполитанскі...

 

Одеса – Ізмаіл – Бухарест – Дуррес – Барі – Альбаробелло – Неаполь – Рим – Охрид – Софія – Велико-Тирново – Арбанаси – Ізмаіл – Одеса

Вартість туру: от 386евро

У вартість туру вже включені екскурсії по по Бухаресту, Неаполю, Охриду і Велико-Тирново….

 

Дати туру:    18.06.,    24.07.,    12.08.,    25.09

 

Є змога відвідати: Палац Парламенту та Котрочень в Бухаресті, найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest, Середньовічне місто Круя в Албанії, Казкове місто - Альбаробелло, Неаполь і Рим в Італії, Охрид і Охридське озеро в Македонії, Велико-Тирново і Арбанаси У Болгарії...

 

День 1. Одеса – Фокшани Виїзд з Одеси. Перетин кордону. Поселення в транзитному готелі на території Румунії. Ночівля в готелі.

День 2. Бухарест. Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія по столиці Румунії – Бухаресту (входить у вартість туру)

Місто розташоване на Валашському плоскогір'ї, біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії під час правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, воно поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: Площа Конституції, Площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому знаходиться Музей мистецтв.

Вільний час. Пересування по місту на громадському транспорті (квиток оплачується самостійно). У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Палац Котрочень (Дорослий: 16€ / Діти: 13€ + вх. квиток)

Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Пропри це, в палаці розташований музей, який ми зможемо відвідати.

Обід в улюбленому ресторані Чаушеску – Pescarus (дод. оплата)

Ресторан розташований в парку Herăstrău з прекрасною літньою терасою і смачною кухнею, він подарує масу позитивних емоцій та заряд бадьорості і сил на весь день ...

Therme Bucurest (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток)

В комплексі 8 басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин).

Нічний переїзд в Дуррес.

Достопримечательности Бухареста – что посмотреть в столице Румынии  Аквапарк Suntango | tyda-syuda  Триумфальная арка (Бухарест) — Википедия

День 3. Дуррес. Нас зустрічає Албанська Рів'єра … Переїзд в Дуррес. Стародавнє місто Дуррес веде свою історію з 627 року до н.е. Відомо, що Цицерон захоплювався красою Дурресу, а поет Катулус називав його терасою Адріатичного моря. Сьогодні місто - друге за величиною в Албанії та її головний морський порт. Серед головних визначних пам'яток: стародавні стіни візантійського міста і величезний амфітеатр, археологічний музей, Венеціанська вежа та інші ... Вільний час. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Середньовічне місто Круя (Дорослий: 23€ / Діти: 18€ + вх. квиток)

На вершині гори Сарі Салатики розташоване місто Круя. Назва міста пов'язана з ім'ям національного героя Албанії - Георга Кастріота-Скандеберга. Поруч з містом побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, а на шляху до фортеці нас зустрічає старий базар.

Відправлення в Барі на поромі. Ночівля на поромі.

Крепость Круя  ЛИМОНЧЕЛЛО ПО-НЕАПОЛЕТАНСКИ  Лучшие достопримечательности Бари (Описание + ФОТО)

День 4. Альберобелло - Неаполь

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в Барі. Вільний час.

Казковий Альбаробелло (Дорослий: 30€ / Діти: 28€)

Розташований на узбережжі Адріатичного моря. Місто відоме своїми унікальними білокам'яними невеликими будиночками з конічними дахами - Труллі. Альберобелло - це єдине місто в світі, в якому збереглися цілі квартали з труллями. Сьогодні воно вважається культурною столицею Іттрійскої долини, подібні будови не зустрічаються більше ніде в світі.

Повернення в Барі Переїзд в Неаполь.

Нас зустрічає один з найяскравіших міст Італії: «Харизматичний- Неаполь» (входить у вартість туру)

Важливо знати, як до нього підступитися, щоб зрозуміти правильно, краще це робити з досвідченим і люблячим свою країну екскурсоводом …  З перших хвилин екскурсії ви поринете в багатовікову історію міста, яке увібрало в себе різні мови і культури, що призвело до появи унікального "неаполітанського стилю".  Перед нами відкриється сучасна сторона міста і його блискуче минуле: з розкішні замками і фортецями, міфами і легендами про місто епохи Гомера. Ми прогуляємося по історичному центру, вдихаючи аромат справжньої піци, і дізнаємося про часи, коли Неаполь своєю величчю не поступався Парижу і Лондону.

Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 5. Рим. Сніданок. Вільний день.

Фотографии Рима - достопримечательности Рима на фото  Достопримечательности Рима: Топ-30 (МНОГО ФОТО)  Рим 2022, Италия — все о городе с фото и видео

Вічне місто – Рим (Дорослий: 68€ / Діти: 55€)

Усім бажаючим пропонуємо відвідати місто в якому зійшлися минуле, сьогодення і майбутнє. Тут правили імператори і проходили гладіаторські бої, вершилася доля католицької церкви, створювалися кращі зразки бароко, творив Леонардо да Вінчі і знімав свою легендарну «Dolce Vita» Федеріко Фелліні. Всього за кілька годин оглядової екскурсії ми побачимо: символ міста - Колізей, римський форум, площу Венеції, фонтан ді Треві, унікальну будову Пантеона або "Храму усіх Богів", а також відвідаємо площау Навона - наповнену скульптурами найбільшого скульптора Берніні, пройдемо міст через Тибр до замку Святого Ангела.

Вільний час. У вільний час в Римі усім бажаючим пропонуємо відвідати:

Ватикан та собор Св. Петра (Дорослий: 36€ / Діти: 36€ + вх. квиток)

У Вас буде унікальна можливість познайомитися з всесвітньо відомими шедеврами, що зберігаються в Музеях Ватикану, насолодитися красою фресок Мікеланджело в Сікстинській капелі і відвідати собор Святого Петра.

Вечірня екскурсія по столиці Італії (Дорослий: 0€ / Діти: 0€)

Доповнення оглядової екскурсію «Вічне місто – Рим». Нас чекає знайомство з найромантичнішим та колоритним районом міста Трастевере, Базилікою Сан-Бартоломео на острові Тіберіна, фонтаном черепах на площі Маттеї, і знайомство з негласними господарями Риму на Площі Торре Арджентіна.

Повернення в Неаполь. Ночівля в готелі.

Город Помпеи (Италия): достопримечательности, Везувий, карта  Помпеи - история, жертвы и тела, последний день Помпеи, христианство.

День 6. Помпеї

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

Місто-музей - Помпеї (Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)

Одне з найдавніших міст Італії і одне з найвідоміших міст у світі. Тутешні камені зберігають пам'ять про далеке минуле і тут можна дізнатися абсолютно все про те, як жили люди більше двох тисяч років тому.

Повернення в Неаполь. Переїзд в Барі. Відправлення в Дуррес на паромі. Ночівля на поромі.

День 7. Охрид

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в Дуррес. Переїзд в Охрид.

Екскурсія Охрид - «слов'янський Єрусалим» (входить у вартість туру)

Нас зустрічає одне з найпрекрасніших балканських міст з чудовим видом на чисте прозоре озеро. Історія міста налічує більше 2500 років, багато істориків і мистецтвознавців називають Охрид - «слов'янський Єрусалим», так як на узбережжі Охридського озера розташовано 365 діючих православних церков.

Вільний час.

Перлина балкан - Охридське озеро и монастир Святого Наума (Дорослий: 30€ / Діти: 23€ + вх. квиток)

Найнеймовірніше за красою, чистототою і первозданністю місце знаходиться в 30 км від Охрида - це монастир Св. Наума, побудований в ХІ столітті н.е., монастир по праву вважається візитною карткою не лише  Охрида, а й всієї Македонії. Відвідування монастиря буде супроводжується цікавою екскурсією на кораблику по одному з найкрасивіших озер Європи, якому вже більше 5 млн. років - Охридському озеру.

Переїзд в Софію. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 8. Велико-Тирново

Сніданок. Переїзд в Велико-Тирново.

Екскурсія Пішохідна екскурсія по Велико-Тирново (входить у вартість туру)

Одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури - Велико-Тирново. Місто побудоване на трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Свето-гора, в 1393 році було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін відбудоване заново... 

Вільний час. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:

Парк Міні Болгарія (Дорослий: 10€ / Діти: 8€ + вх. квиток)

У парку розміщені найвідоміші об'єкти, які варто побачити в Болгарії: меморіальна церква св. Олександра Невського, Національний театр ім. Івана Вазова, монастир святого Іоанна Ріла, Бачковский монастир, храми і замки Болгарії в мініатюрі. Приємним бонусом для туристів, що відвідують екскурсію в парк буде кава, вода або морозиво (на вибір).

Арбанаси (Дорослий: 21€ / Діти: 19€)

колись місто було набагато більшим поселенням. У 1530 році воно було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Місто відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеними в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах, нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином.

Повернення в Велико-Тирново. Нічний переїзд до Одеси.

День 9. Одеса

Орієнтовний час прибуття (залежить від перетину кордону) в Одесу - 13:00. До нових зустрічей!

 

Вартість туру: от 386евро

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;

проживання по маршруту в готелі на базі сніданків;

груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс – оплачується додатково);

супровід гіда керівника по всьому маршруту;

чотири екскурсії

паромна переправа Дуррес – Бари - Дуррес (Адріатичне море, часв в дорозі приблизно10 годин)

 послуга "гарантійний платіж від невиїзду"

послуга "гарантований номер місця"

мінімальний турпакет

Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)

рекомендовані програми;

міський податок (city tax) в Італії від1.5€ до 6€ з людини за ніч.

доплата за спальні місьця в каютах (паромы на/з Барі): ○ 2-х місна каюта 80 €/люд. ○ 4-х містна каюта 30 €/люд.

 

Додатково:

 послуга "гарантійний платіж від невиїзду"

• послуга "гарантований номер місця"

• мінімальний турпакет

• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)

• рекомендовані програми;

• міський податок (city tax) в Італії від1.5€ до 6€ з людини за ніч.

• доплата за спальні місьця в каютах (паромы на/з Барі): ○ 2-х місна каюта 80 €/люд. ○ 4-х містна каюта 30 €/люд.