Головна Агентствам Про нас Контакти Партнери

Парга-наречена Епіра

 

ПАРГА – Наречена Епіра

 

Автобусний Тур    (без нічних переїздів)

Це незабутня пригода! Прекрасні грецькі пляжі, найсмачніша кухня, привітна гостинність греків

вечірки на пляжі і все це чекає на вас у цій подорожі!

 

 21.09  -  30.09

 

          ▪ 1 день Україна – Болгарія

Виїзд із України (м. Одеса). Транзитний переїзд Румунією, прибуття в Болгарію. Поселення в готель, транзитний нічліг на території Болгарії.

          ▪ 2 день Лутра Арідея

Сніданок, виїзд із готелю. Прибуття до Греції. Зустріч із представником приймаючої сторони. Переїзд до Лутри Арідея.

Дегустація на виноробні у гостинних греків (факультативно).

    

Ципурадико Thomaidis – сімейне виробництво вина та національного напою Ципуро. Тут на нас чекає гостинна атмосфера родини Thomaidis, які з великим задоволенням приймають гостей. Історія сім'ї нікого не залишать байдужим.

Поселення в готель, купання у природних джерелах, відпочинок.

Лутра Арідея – традиційне селище, відоме як унікальний термальний курорт Греції.

    

Річка Термопотамос, що протікає тут, наповнюється гарячими водами джерел, що б'ють з-під землі. Крім того, радонові води курорту мають лікувальні властивості.

        ▪ 3 день Едеса – Мецово – Парга

Сніданок. Виїзд з готелю. Переїзд до м. Парга. Дорогою відвідування міста водоспадів Едеса. Відвідування гірського села Мецово (обід).

Прибуття на курорт Парга, оглядова екскурсія. Поселення в готель, відпочинок, вечеря у таверні.

Місто водоспадів Едеса – після сильного землетрусу місто було повністю затоплено річкою, що змінила своє русло та залила всі центральні вулиці міста. Жителі не розгубилися і зробили безліч каналів, щоб зібрати воду і вивести з міста – таким чином, просте гірське містечко стало відвідуваним туристичним місцем і гордо зветься «Місто Водоспадів».

  Мецово - живописный курортный городок в горах Пиндос, Эпир, Греция  Мецово - Город - Anga Travel  Экскурсия на водопады Эдессы | Греция | Кавала Тур

Мецово – це яскраве село розташоване на гірському хребті Пінда. Вона славиться своєю місцевою кухнею, виробництвом сирів та виноробством.

Парга – улюблене місце для відпочинку європейських туристів. Невелике затишне містечко на березі Іонічного моря з населенням близько 2 тис. осіб, щорічно збирає понад 80 тисяч туристів з усього світу. Ми відкриваємо цей курорт і для наших туристів!

          ▪ 4 день Парга

Сніданок. Вільний день у м. Парга. Відпочинок на пляжу. Вечеря у таверні.

          ▪ 5 день Парга – (о.Левкада)

Сніданок. Вільний день у м. Парга. Відпочинок на пляжу. Вечеря у таверні.

Екскурсія на острів Левкада – відвідування монастиря, оглядовий майданчик (факультативно). Відпочинок на одному з найкращих пляжів острова.

Остров Лефкада, Греция - uaTraveller.com  Лефкада. Греція - Відпочинок, тури, готелі. Лише актуальні ціни. :: gto.ua  Отдых на острове Левкада (Греция) » Вы Турист - Penerbangan Perniagaan  AVIAV TM

Острів Левкада – у перекладі з грецької «лефко» – білизна. Острів відомий своїми білими берегами та неймовірною блакитною водою на пляжах. Також ми відвідаємо найвідоміший і найшанований монастир острова і цього регіону — Фанеромені. Монастир на вершині гори і вид з висоти пташиного польоту захоплює дух.

6 день Парга – (о-ва Паксі, Антипаксі)

Сніданок. Вільний день у м. Парга. Відпочинок на пляжу. Вечеря у таверні.

Морський круїз на острови Паксі & Антіпаксі (факультативно).

Дорогою корабель запливає в неймовірну величину печери. Зупиняється у відкритих водах, де сміливі туристи можуть поплавати у найчистіших водах Іонічного моря. Часто корабель супроводжують зграї дельфінів. У круїзі відвідують острів Паксі, виділяється приблизно 3 години на прогулянку колоритними вуличками та дегустацію місцевих делікатесів.

Далі на безлюдному острові Антіпаксі відвідайте один з найкрасивіших пляжів Греції - Вутумі, де у воду обсипається скельна порода білого кольору з фосфорними частинками, що дозволяє спостерігати ефект човнів, що «парять»

                 ▪ 7 день Парга – річка Ахеронтас – Каламбака

Сніданок. Виїзд із готелю (орієнтовно о 12.00). Відвідування річки Ахеронтас та переїзд до сел. Каламбака. Поселення у готель. Вечеря у таверні. Відпочинок.

Річка Ахеронтас – містична гірська річка із прозорими водами. За переказами саме тут купали Ахіллеса, зробивши його безсмертним. Вода тут джерельна та холодна, але варто скупатися і набратися сил для продовження захоплюючої подорожі.

           ▪ 8 день Метеори – Гора Олімп – Серрес

Сніданок. Виїзд з готелю. Оглядова екскурсія селищем біля підніжжя Метеор - Каламбака.

Екскурсія в Метеори (факультативно) – другий за величиною монастирський комплекс у Греції після Афона, цікаве місце також своїми пейзажами та незвичайними природними явищами). Переїзд до м. Серреса (по дорозі зупинка на оглядовому майданчику на схилі гори Олімп з видом на Егейське море). Вечеря у таверні. Відпочинок. Метеори – окрім вражаючої величі природних скель, що збереглися ще з льодовикового періоду, нікого не залишать байдужими й людські витвори. На вершинах стрімких скель збудовані монастирі. До деяких із них немає доступу досі. Тут ви почуєте захоплюючу історію створення та процвітання цього регіону. «Метеоро» в перекладі означає «парячий у повітрі» – походження цієї назви стане зрозумілим, коли подивишся на цю велич на власні очі…

 Гора Олімп – це, мабуть, одне із найвідоміших місць, пов'язане з Грецією. Хто ж не чув про легендарну гору, Зевсе та Афродіт.

           ▪9 день Греція – Болгарія

Сніданок. Шопінг. Виїзд із готелю, повернення в Україну. Транзитний переїзд територією Болгарії, транзитний ночівля на території Болгарії.

          ▪ 10 день Болгарія – Україна

Сніданок, виїзд з готелю, транзитний переїзд Румунією. Прибуття до України.

 

Вартість: 590евро 

695евро (группа 10-12чол.)

 

Включено: проїзд автобусом, 6 ночівлів у Греції, 2 транзитних ночівлі у Болгарії, сніданки, страховка,екскурсійне обслуговування по програмі:

Відвідування та прогулянка з гідом в місті водоспадів Едесса

 Відвідування гірського селища Лутра Арідея, де знаходяться термальні джерела – Купання в термальних, мінеральних, радонових джерелах (+ вх. Квиток 2 €)

Відвідування та прогулянка з гідом в гірському селі Мецово

Відвідування та прогулянка з гідом в містечку Парга

 Відвідування містичної річки Ахеронтас

Відвідування та прогулянка з гідом в селищі біля підніжжя Метеор – Каламбака

Відвідування та прогулянка з гідом в містечку Серрес

Супровід представником фірми по всьому маршруту

 

Додатково:

Дегустація & екскурсія & вітальна вечеря на виноробні “Три Покоління”: 35 €

Метеори – найзагадковіше місце на Землі: 45€

Екскурсія на острів Левкада з відпочинком на пляж: 40 €

Круїз по островах Паксі – Антипаксі +  танці, розваги та метакса на кораблі  - 55 €