Головна Агентствам Про нас Контакти Партнери

Румунська казка

 

Румунська казка

24.03.23. - 27.03.23.

31.03.23 - 03.04.23

 

Одеса – Бухарест – Трансільванія – Пелеш – Брашов – Бран – Одеса

 

День 1.  

Виїзд із Одеси о 20:00.

Нічний переїзд територією Молдови, Румунії.

День 2 .  

Прибуття до Румунії. Переїзд до Трансільванії.

Зимние горы трансильвании - 51 фото  Трансильвания замок Дракулы (61 фото)  ⬇ Скачать картинки Зимняя ночь в брашове, стоковые фото Зимняя ночь в  брашове в хорошем качестве | Depositphotos

Відвідування замку Пелеш (23 EUR + вх. біл.).

Трансільванія відома своїми таємничими середньовічними замками. Замок Пелеш — один із найкрасивіших у Румунії. У ньому поєднуються кілька архітектурних стилів – бароко, ренесанс та рококо.

Відвідування замку Графа Дракули (19 EUR + вх. біл.)

Найзнаменитіший замок Трансільванії – замок Бран, відомий як «замок Графа Дракули». Внутрішні приміщення замку – це заплутаний лабіринт із кімнат, сходів та таємних переходів. На його території можна побачити кам'яний хрест з вирізаним на ньому змієм, що звернувся в кільце, і глибокий колодязь — вхід у таємничі підземелля.

Оглядова екскурсія Брашовом (25 EUR).

Брашов - це серце Трансільванії. Місцеві жителі вважають Брашов найкращим містом на землі, про що свідчать написи по всьому місту. Тут постійно відбуваються якісь події – фестивалі, концерти, ярмарки. Ми оглянемо всі дивовижні пам'ятки цього міста – готичну Чорну церкву, середньовічні бастіони, вежі та ворота, Ратушну площу та побуємо на найвужчій вулиці в Румунії!

Переїзд у Бухарест. Заселення в готель. Ночівля.

3 день

Сніданок.

Самый грандиозный Дом Народа | STENA.ee  Дворец Парламента» — самое тяжёлое и дорогое административное здание на  планете — in-World  Релакстур "Бухарест + термальный комплекс Therme Bucharest"

Відвідування Парламенту (18 EUR + вх. біл.)

Парламент – візитна картка Бухареста. Величезний, розкішний замок підноситься над містом, його багатство вас вразить! І сьогодні у нас є можливість його відвідати та побачити на власні очі чудові інтер'єри, скульптури, гобелени та ліпнини!

Відвідування Therme Bucuresti (17 EUR + вх. біл.).

Концепція комплексу — здоров'я та добробут у сучасному способі життя. Атмосфера свята тут допоможе повністю усунутись від міської метушні. Температура в приміщенні комплексу - 29-30 ° C, а температура води - 33 ° C в будь-який час року. Термальна вода пробивається з глибокого підпілля та забезпечує 10 басейнів, 6 саун, 4 вологих сауни та 16 водних гірок. Тут природа зустрічає людину в найкрасивішій обстановці - тут знаходиться найбільший ботанічний сад в Румунії з більш ніж 800 000 рослин, у тому числі 1500 пальм, незліченні орхідеї та багато інших унікальних видів рослин!

Повернення до готелю.

4 день. 

Сніданок. Звільнення номерів.

Оглядова екскурсія Бухарестом (входить у вартість туру).

Це місто називають «Маленьким Парижем», тут переплітається безліч архітектурних стилів, збудовано багато чудових музеїв та пам'яток, Бухарест здивує вас своєю історією. Екскурсія покаже нам величний палац Парламенту, Тріумфальну арку та площу Революції.

Виїзд до України.

Прибуття до Украъни - наступного дня вранці.

 

  Вартість - 165 євро

 

У вартість туру входить:

– проїзд автобусом єврокласу

- Проживання в готелях / віллах / апартаментах 2-3 *

- сніданки - шведський стіл

– медичне страхування від нещасного випадку для туристів до 60 років

- Супровід групи

– оглядові екскурсії Бухарестом

 

Додатково оплачується:

– факультативні екскурсії

- Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти

- особисті витрати

– курортний збір у готелі (~2-3,5 EUR на добу з особи)