Главная Агентствам О нас Контакты Партнеры

Школяри. Скарби Гуцульщини

«Скарби Гуцульщини»

Івано-Франківськ – Яремче – Скелі Довбуша – Коломия

3 дня

День 1виїзд до Івано-Франківська потягом.

День 2 - Прибуття до Івано-Франківська.

               

 Оглядова екскурсія по Івано-Франківську – одному з найбільших та найстаровинніших міст Галичини. Міська ратуша, Вічевий майдан, греко-католицький катедральний собор Святого Воскресіння Христового, майдан Шептицького, Вірменська церква, найкращі пам’ятки архітектури – палац Потоцьких, фортечна галерея «Бастіон».

Обід - додатково.

Екскурсія до м. Яремче – чарівного гірського містечка з мальовничою природою, унікальною культурою, звичаями та народними промислами. Ринок народних сувенірів, ресторан-музей «Гуцульщина», який збудований без жодного цвяха. Вільний час. Вечеря - додатково.

День 3 - Сніданок.

                

Екскурсія на скелі Довбуша – величезного комплексу живописних скель в горах Карпатах, які в Х столітті були притулком для монахів, а вже ХІІ-ХІІІ століттях служили як оборонне укріплення від нападів ворогів. Зараз скелі Довбуша вважаються пам'яткою природи державного значення. З цими славнозвісними скелями пов’язано багато цікавих легенд, з якими Вас неодмінно ознайомлять під час екскурсії.

Повернення до Івано-Франківська. Обідо-вечеря - додатково.

День 4 - Сніданок.

               

Автобусна екскурсія до Коломиї – старовинного культурного центру Покуття та писанкарства України. Ознайомлення з історією міста, огляд архітектурних пам’яток, церков та музеїв. Зокрема, відвідання унікального музею «Писанка», виконаного в формі яйця. Колекція музею включає в себе більше 6 тис. неповторних писанок з України та всього світу. За результатами акції «Сім чудес України» музей опинився на восьмому місці за голосами інтернет-користувачів та на сімнадцятому місці за голосами експертів. Відвідання Музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й.Кобринського з рідкісними витворами народних умільців в кількості понад 50 тис. одиниць.

Повернення до Івано-Франківська, або виїзд з Коломиї. Обід - додатково.

День 5 - Прибуття до Одеси.

 

Вартість туру: від 1470  грн + ж\д  (группа 16+1)

 

У вартість туру входить: проживання 2 нічи у готелі, харчування (сніданок 2), транспортно - екскурсійне обслуговування, супровід керівником групи, страховка.

У вартість туру не входить: ж/д проїзд Одеса- Івано-Франківськ -Одеса , факультативи, вхідні квитки в музеї від 15-25 грн., особисті витрати.