Головна Агентствам Про нас Контакти Партнери

Вікенд в Румунії

  

Вікенд в Румунії

Виїзд з Одеси

 

День 1-й

20:00 – збір групи біля з/д вокзалу м. Одеса (Куликове Поле 1).

20:30 – виїзд з Одеси.

Можлива підсадка по маршруту:

м. Білгород-Дністровський (М-15 траса // АЗС "Bent Oli")

м. Ізмаїл (с. Броска // Бар "Брос-Анджелес")

Перетин кордону.

Транзитний переїзд по території Молдови.

Нічний переїзд. 

 День 2-й

Прибуття до Румунії.

Переїзд до казкової Трансільванії.

Трансільванія - історична область Румунії на північному заході країни. Величезне гірське плато, що нагадує за формою підкову, яке огороджене грядою Східних і Південних Карпат. Це край скелястих вершин і пологих лісистих схилів, садів і виноградників, старовинних замків і скромних сільських будинків, де для гостя в підвалі неодмінно знайдеться запас міцної сливовиці.

Оглядова екскурсія по Брашові (у вартості туру): тут знаходяться порослі лісом гори, похмурі готичні церкви і неприступні замки. Старий центр міста затиснутий горами у вузькій долині, в ньому збереглися всі атрибути середньовічного міста - це і будинки з черепичними дахами, і вузькі вулички, і приголомшливі види з навколишніх гір. Оточений горами Брашов (раніше його так само називали - Кронштадт) входить в десятку найбільших міст Румунії, але на вигляд ніколи не скажеш, що тут живе більш як 275 тисяч осіб. Низькоповерхова забудова, великий старий центр, затишні, викладені бруківкою, площі - сам мимоволі сповільнюєшся і розслабляєшся.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Фортеця Ришнов ( 682 гривень + вх. квиток). Ришнов - невелике містечко на кордоні між двома історичними областями - Валахією і Трансільванією. Населення міста складає всього 16 тис. осіб, а заснований Ришнов був в 13 столітті. Початок місту дала споруда фортеці на вершині пагорба, навколо якої і утворилося поселення. Фортеця була зведена лицарями Тевтонського ордена, її сміливо можна назвати «селянської» - тевтонці побудували її саме для простолюдинів, щоб ті могли сховатися в фортеці під час довгих облог. До речі, фортеця Ришнов має настільки вдале місце розташування, що була захоплена лише одного разу - приблизно в 1600 р. трансильванським князем Габріелем Баторі.

Екскурсія «Перлина Трансільванії - Сигішоара» ( 1108 гривень). Маленьке місто, де історія таїться в кожному камені; де в першій половині XV століття народився князь Влад, відомий як Дракула. Сигішоара, попри невеликі розміри, є відомим туристичним центром Румунії, що входить до світової спадщини ЮНЕСКО; одним з небагатьох збережених середньовічних міст-цитаделей Східної Європи і, мабуть, найкрасивішим з них. У румунську Сигішоару варто їхати за старими будинками і вулицями, довгими прогулянками, історіями про вампірів і недорогою їжею. Майже всі пам'ятки Сигішоари зосереджені в Старому місті.

Поселення в готель (Предял). Ніч в готелі.

 День 3-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Пропонуємо відвідати екскурсію «Легенди та замки Трансільванії» ( 1321 гривень + вх. квиток). Оповиті містикою та легендами в серці карпатських гір заховались неймовірної краси середньовічні замки. "Замок Дракули" Середньовічний замок Бран, який згідно з легендою вважається резиденцією самого графа Дракули. Характерна риса даного замку полягає в тому, що всередині величезна кількість лабіринтів, коридорів, просторих залів і невеликих кімнат, які перетинаються між собою. На подвір'ї замку можна знайти старовинний колодязь, який згідно з давнім легендам є єдиним входом в таємні підземні приміщення.

Далі по маршруту нас чекатиме Замок Пелеш - літня резиденція румунських королів яка, поєднує у собі італійську елегантність та естетику німецького неоренесансу. З першого погляду важко повірити, що в цьому замку 160 кімнат. Екскурсія ним нагадуватиме вам маленьку подорож, тут є кімнати в турецькому, англійському, французькому та іспанському стилі.

Переїзд до Бухареста. Поселення в готель.

Пропонуємо трансфер в Therme București ( 469 гривень + вх. квиток). Пропонуємо провести незабутній день та розслабитись у найбільшому європейському спа-велнес-центрі. Тут ви відчуєте себе у справжньому тропічному раї: більш як 500 пальм і 800 тисяч різних рослин, привезених з різних куточків світу, басейни, пляжі та сауни.  Ви в прямому сенсі відчуєте себе в джунглях. Самі терми поділені на три зони - в залежності від того, чим вам захочеться зайнятися: Galaxy (парк розваг з гірками), The Palm (зона відпочинку з величезним басейном) і Elysium (преміальна зона з саунами, цинковим басейном, масажем і найкращим рестораном в термах)

Ніч в готелі.

 День 4-й

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія по м. Бухарест вартості туру) - головне румунське місто і культурний центр країни. Він приваблює туристів багатою історією, колоритною атмосферою і незвичайними пам'ятками - тут є своя Тріумфальна арка і найбільший будинок Парламенту в світі. А головна дивина - це Старий Бухарест з його вузькими вуличками, церквами та історичними пам'ятками. Серце міста - історичний район Ліпскані з однойменної пішохідною вулицею. Раніше це був ремісничо-торговий, а зараз найпрестижніший квартал міста - улюблена зона відпочинку туристів і городян. Саме звідси ми і почнемо знайомство зі столицею Румунії.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:

Палац Парламенту - найбільша будівля у світі після Пентагону ( 682 гривень + вх. квиток). Сьогодні - це головна визначна пам'ятка Румунії. У минулому - ненависний жителям країни символ деспотизму і гноблення. Чим же не подобалась ця чудова архітектурна споруда? Яке місце в житті міста та країни займає сучасний Палац Парламенту?

Палац Корточень ( 682 гривень + вх. квиток). Палац Котрочень входить в десятку місць, які є обов'язковими для відвідування під час поїздки в Бухарест. Сюди радять потрапити не тільки екскурсійні бюро і туристичні агентства, а й самі туристи. Чудова архітектура кінця 19 століття, пишні царські палати, облаштовані внутрішні дворики - все це Палац Котрочень. У 1679 році на пагорбі Котрочень (тоді ще ніхто і не думав про палац) був побудований монастир за розпорядженням князя Шербана Кантакузіна. Більш ніж через двісті років в цьому намоленому місці спорудили резиденцію наслідного принца Фердинанда Гогенцоллерна. Пам'ятка Румунії побудована в стилі «неоренесанс»: білі колони з ліпленими прикрасами по периметру, широкі балкони з різьбленими поручнями та маленькі балкончики на різних рівнях будівлі, величні та пишні внутрішні приміщення. До наших днів збереглися в первозданному вигляді Норвезький зал, бібліотека і спальна кімната королеви, Східний зал та інші приміщення. З 1991 року в Палаці працює Національний музей, де представлена цінна колекція середньовічного мистецтва.

Виїзд до Одеси. Перетин кордону.

Нічне прибуття до Одеси (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону

 

Вартість : від 125євро

 

Вартість туру включає:

Проїзд автобусом єврокласу

Супровід керівником групи

Проживання по маршруту: готель 3*

Харчування - сніданки

Оглядова екскурсія по м. Брашов та Бухарест

Страхування (Поліс доступний для звантаження в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

 

Додатково оплачується:

Обов'язкова екскурсія: «Легенди та замки Трансільванії» ( 1321 гривень + вх. квиток)

Ця екскурсія є обов'язковою при бронюванні туру за акційною ціною. Якщо тур придбаний за стандартною ціною, обов'язкова екскурсія не оплачується

Проїзд в громадському транспорті

Факультативні екскурсії

Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти

Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)

City tax - 64 гривень - 86 гривень/за добу/з особи (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)